Wpis z mikrobloga

Witam!
Druga edycja LV Typera za nami i po raz kolejny mogę się pochwalić, bowiem udało mi się obronić "tytuł" i ponownie zająłem 1. miejsce :)

Dla przypomnienia: Cała zabawa polega na tym, że każdego dnia obstawiamy po dwa mecze - zgodnie z regułami panującymi na stronie, czyli 10 zdarzeń różnego typu - na zasadzie "mniej/więcej/ile" itp. i zdobywamy punkty za każdy mecz.
Punkty liczą się zarówno do rankingu generalnego, jak i indywidualnie do każdego meczu, bo od 400 punktów dostajemy bonus z mnożnikiem 1 PLN X 10, co w skrócie oznacza, że jak zagramy go po kursie 2.50, to walczymy o 25 zł i tak samo działają inne, większe wartości

Cała zabawa jest bezpłatna, warunkiem jest jedno konto oraz konto na LV Bet (przy ew. wygranych).
LINK DO STRONY: https://www.lvtyper.pl/

Druga edycja w której brałem udział trwała 2 miesiące i za zajęcie pierwszego miejsca otrzymałem bonus 15000, który musi zostać szczęśliwie 3-krotnie obrócony, grając po kursie minimum 1.75 z obojętną ilością zdarzeń. Można grać za całość, ale też np. za część bonusu np. 5, 2000 czy 5000 zł.

Czy uda się coś wygrać? Jestem dobrej myśli, margines błędu jest mimo wszystko spory, bo np. można przegrać pierwszy kupon za 5000, ale wygrać dwa kolejne, a obrót cały czas będzie zaliczany :)

3. edycja rusza podobno od jutra, wiec zachęcam, bo nie pamiętam strony, która dawałaby coś korzystniejszego, praktycznie za zwykłe obstawianie meczów. Uprzedzając - nie mam żadnej umowy z tą stroną i moje pierwsze miejsca nie są efektem solidnego smarowania, a bardziej szczęścia, regularności, no i jakiegoś procentu wiedzy, która nie raz się sprawdzała :)

Przy okazji moja grupa FB, gdzie publikuje codziennie ciekawostki, typy itp:
https://www.facebook.com/groups/555577691603210/

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #pilkanozna #okiemtyperaopisowo #lvbet #konkurs
Pobierz Luca199491 - Witam!
Druga edycja LV Typera za nami i po raz kolejny mogę się pochwal...
źródło: comment_160433991378Xgevgj9uep4e0Jh1LyBU.jpg
  • 32
@JK91: Nie obiecuję, bo jak się nie uda, to pewnie zaboli (,), ale jak wyciągnę z tego bonusu minimum 5000 czystego depozytu, co jest moim celem minimum, to pewnie się pochwalę :D
@makseo: przewaga nad @rosa1997 była ok 300 pkt, czyli taki nieźle obstawiony jeden kupon. Ogólnie miałem bardzo słaby początek, potem podgoniłem konkurencję. Walka była do ostatniego dnia, bo nie wiedzieliśmy nawzajem ile mamy typów i każdy mógł wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa na koniec :)
@Luca199491: gratulacje, rywalizacja do ostatniego dnia. Twój gorszy początek, mój koniec, jak to mówią szczęście sprzyja lepszym co potwierdza wygrana drugi raz z rzędu. Czekamy na trzecią edycję i również zachęcam do brania udziału.
@pijekubusplay: Pierwszy bonus był inny, z jednej strony prostszy, bo wystarczył tylko jeden kupon, a z drugiej trudniejszy, bo musiały być 3 zdarzenia - minimum 1.25 każde, z czego i tak któryś musiał być większy, bo suma kursów musiała być minimum 2.50, no i stawka 10k. Udało się na kontrach ok 1.700 zł :) Presja była bardzo duża, taka stawka strasznie na psychę wjeżdża :)
@pijekubusplay: Od czasu jak wprowadzili mieszankę z różnych meczów, to sobie składam typy z różnych, kiedyś miałeś 1 konkretny mecz i 10 typów z niego, w zasadzie idzie mi podobnie w obu przypadkach, ale przy mixie typów masz większą kontrolę, a co do "Mixu meczów", czyli obstawianie kto wygra/zremisuje itp, to odpuściłem to :)
@pijekubusplay: wybierasz 10 typów i na końcu dajesz "obstaw(...)" - czarny napis na żołtym tle, a sprawdzasz potem w sekcjach "Moje mecze" albo "Historia" po rozliczeniu. Typy obstawiasz po 24h od ostatniego zagrania, jak obstawiłeś mecze np. 7.10 i 7.15, to jutro od 7.10 możesz obstawiać pierwszy mecz:)
@michalm30: W ciągu dwóch edycji najwięcej bodajże 500, rzadko kiedy atakowałem wartości pod +600, bo moim celem było zdobycie minimum 500 punktów, ale z dwóch kuponów, co się sprawdzało :) W tej edycji zmienili zasady odnośnie liczenia typów, tzn. biorą pod uwagę tylko 10 najlepszych kuponów z dwóch miesięcy, dlatego bardziej się skupiam na ryzykowniejszych typach, które w przypadku trafienia, dają mi realne szanse na 500 czy nawet mój główny cel,