Wpis z mikrobloga

Konsola ps4 pro mi zaczęła zamulać. Podczas grania zauważalne spadki płynności, przykladowo gta 5 ktore śmigało kiedyś bez ścinek, teraz w mieście wygląda jak odpalone na pentium 4. Przy innych grach podobnie. Konsola ma rok. Jak naprawić, pomuszcie. Reset do ustawień fabrycznych? Odbudowa bazy danych? Co robić co robić.
#ps4 #ps4pro #konsole
  • 10
  • Odpowiedz
@EgoZet: Mozliwe ze cos z dyskiem i problemy z doczytywaniem danych, konsole nie zwalniają przy przegrzewaniu, tylko sie wyłączają.
  • Odpowiedz
Spróbuję odbudować baze danych. Czy dysk siada? Żadnych innych problemow nie zauważyłem oprócz płynności gier. Jesli dysk pada juz po roku to wychodzi na to, że ps4 to gowno z kartonu... (Mam dysk z 2002r, 80gb ATA - dziala do dzisiaj bez problemów, kiedys to bylo kurłaaa)
  • Odpowiedz
@EgoZet ogólnie to kupiłem 3 lata temu konsole co miała te same objawy a i potem dochodziły lagi w menu. Co najśmieszniejsze dostałem nowa konsole od serwisu i mam znowu ten sam problem po roku używania. Więc tak ps4 to gówno z kartonu na szczęście mam pc a konsole używam już tylko do oglądania. Przedmuchanie odbudowa bazy danych wymiana pasty nic nie dała
  • Odpowiedz