Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki!

Wczoraj chłopak powiedział mi, że on to właściwie może żyć bez seksu. Jesteśmy razem od 3 lat, mieszkamy razem od prawie roku. Na początku było ok, a teraz uprawiamy seks raz na miesiąc jak dobrze pójdzie. Ja potrzebuję częściej i mu to wielokrotnie mówiłam, on mówi, żebym go do niczego nie "zmuszała". Przykład z ostatniego tygodnia: próbowałąm w czwartek, powiedział, że nie bo ma na wcześnie do pracy i że w piątek tak. W piątek czekałam, aż sam zainicijuje, bo przecież wiedział, że ja chętnie. A on nic i tak minął cały weekend, wczoraj mu to powiedziałam to mi powiedział, że moja wina bo w piątek nic nie próbowałam i, że powinnam próbować codziennie jeśli chcę częściej uprawiać seks. Powiedziałam mu, że takie "proszenie się, a może temu drugiemu się zachce" jest poniżające, on powiedział, że to oznacza, że nie chcę rozwiązać problemu, ale jego rozwiązanie jest takie, żebym się prosiła, aż do skutku, nie rozumie, że takie proszenie się jest poniżające i każda odmowa z jego strony bardzo boli. Kto ma tutaj rację? Dodam, że jeśli chodzi o atrakcyjność to nie jestm gruba czy brzydka czy coś, zawsze miałam powodzenie. Nie przytyłam też ostatnio.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa01eb00860c8092cf49b05
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przyczyn może być kilka:
1. Nie podniecasz go (podaj wzrost i wagę - zapewnienia, że nie jesteś przy kości to trochę mało). Jest też opcja, że za dużo zrzędzisz... Wtedy przez machanie paluszkiem wskazującym zbyt często, inny paluszek już nie będzie machał ¯\_(ツ)_/¯
2. Czy jesteś krótko mówiąc kobieca (delikatna, wrażliwa itd), czy twarda i opryskliwa? Czego pytam? Kobiety chcą być z facetem o męskich cechach, zaś mężczyźni z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dobra dołożę więcej.

Lepiej nie będzie. Raczej.
Albo znajdziesz sobie kogoś dla kogo będziesz znowu kobieca i seksowna albo będziesz sfrustrowana tkwić w tym związku. Jedno i drugie prowadzi do końca. Jest jeszcze inne wyjście. Jakimś sposobem zaakceptujesz to, że tak jest i będzie ci z tym dobrze. Przyjaźń, kumpelstwo, wspólne pasje czy plany ale brak seksu.
Możesz spróbować o tym mówić, poprawa zwykle pomaga na tydzień dwa a potem
  • Odpowiedz