Wpis z mikrobloga

@Sosabowski: Ja należę do grupy ludzi, którzy nie kumają tej fascynacji. Mój nos ledwo ten zapach wyczuwał zawsze, nei wiem może jestem na jakiś składnik anosmiczny. Różowej się podobał ale trwałość na poziomie 2 godzin bo jak ją pytałem po jakimś czasie to mówiła, że nic nie czuje. Dla mnie obecny hype jest dlatego, że tego już nie produkują. Dla mnie takie 6/10. Not great not terrible
@alvaro1989: bo to taki zwiewna natualna herbatka, wiadomo że mocarzem nie będzie. Generalnie Gucci nie produkuje mocarzy z tego co zauważyłem, może poza GGA, np. Gucci by Gucci czy GPH I też są ulotne. Zapomniałem dodać, że jeżeli @Sosabowski spodobał Ci się sam zapach, a narzekasz na trwałość to sprawdź Nikos Sculpture God's Night Homme; zapach prawie identyczny, a trwałość i cena o niebo lepsze.
@the_fifth_horseman: No kumam, wiem ze to lekki zapach ale dla mnie tak lekki i nietrwały że dałbym za niego może 150 zł maksymalnie. Obecnie Gucci produkuje dla mnie wtórne i słabo trzymające perfumy. Muszę tego memoire coś tam coś tam spróbować bo mnie tu juz #!$%@? że pojechałem po Gucci. No fanem tej marki nie umiem jakoś zostać co poradzić.