Wpis z mikrobloga

Jak miałem #koronawirus i byłem w szpitalu to obiło mi się o uszy, że jak wyzdrowieję, to przez 4 miesiące nie będę mógł być objęty kwarantanną, nawet jeśli zachoruje ktoś z mojego domu, czy to prawda, czy jakaś babeczka gadała głupoty?
#kwarantanna #izolacja
  • 10
  • Odpowiedz
@bjorno: normalnie to by nas nie przyjęli, ale byliśmy z kolegami w kilkanaście osób na wakacjach i wszyscy ostatniego dnia wracaliśmy z gorączką, niektórzy bez smaku i węchu. Wcześniej , z samego rana, obdzwoniliśmy sanepidy, szpitale itd. i uprzedziliśmy, że będzie taka akcja że przyjedziemy więc tylko dlatego nas wpuscili do srodka
  • Odpowiedz
@bjorno: przecież pisze, że z wakacji wracali, to chyba raczej nie w listopadzie. a jak jestes taki pewny miejsc w szpitalach to polecam obdzwonic szpitale w promieniu 25km i znalezc wolne lozko na kardiologii.
  • Odpowiedz
@bjorno: teraz to i tak może jest, niewykluczone, jak byłem to nawet niespecjalnie chcieli nas stamtąd wypuścić, każdy musiał mieć 36,6 albo lezymy jak martwi
  • Odpowiedz
@ogsosna: Szkoda, że są ludzie bez żadnych objawów, którzy potrafili półtora miesiąca przeżyć na kwarantannie, bo sanepid im takie badania robił.
  • Odpowiedz