Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski
Poleci mi ktoś #projektor do 1200zl? Odległość między projektorem a ekranem to ok 7m. Jeżeli to coś znaczy to muszę go zawiesić na suficie. I niestety salon mam dosyć jasny, ale nic innego nie wchodzi w grę niż projektor bo po prostu nie ma tv na którym dobrze widać z tych 7m (filmy jako tako, ale żeby pograć to muszę siadać w połowie salonu a mam stary 60" tv).
Taguje #aliexpress #gearbest i #banggood bo jak najbardziej w grę wchodzi zakup z Europy.
  • 6
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon: może 11.11 zakupisz w dobrej cenie xiaomi mijia projector. Tyle jeśli chodzi o nowe - można posiłkować się jakimiś blitzwolfami (VP2, VP6) ale one ze względu na konstrukcję mają słabe odwzorowanie kolorów (1lcd) i są okropnie głośne - mają po 3 wentylatory z czego jedna to taka mini turbinka wiatrowa. Coś w końcu musi chłodzić tą jasną diodę. Ich plusem jest to, że kupisz takie za 600-800zł. Jeśli używki to
  • Odpowiedz
@Prostozchin: Warto nadmienić przy tych chińskich cudach właśnie głośność - Cała reszta za tą cenę jest całkiem spoko. Kontrast będzie taki jak w reszcie tego typu sprzętów - czyli niski. Jasność na poziomie 400-600 Ansi lumenów, bo te chińskie lumeny "lekko" oszukują. Choć w zaciemnionym pomieszczeniu i to wystarcza, ew. ekran projekcyjny. Za 900zł chyba wolę dołożyć troszkę i w promocji kupić mijia - przynajmniej nie hałasuje i ma dlp
  • Odpowiedz
@Uaephean: A widziałeś ten komentarz?

Produkt dotarł do mnie w 8 dni z Hiszpanii. Bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony. Przetestowany wiczorem, jakość kolorów bardzo dobra, wentylator pracuje cicho i przy oglądaniu programów praktycznie go nie słychać. Połączenie z siecią domową wi-fi jak i ze smartfonem bez problemów. Więcej spostrzeżeń po przeprowadzeniu wiekszej ilości testów. Polecam produkt i sprzedającego


i ten

Projektor używany w warunkach domowych . Obraz na ekranie projekcyjnym (warto
  • Odpowiedz
@Prostozchin: Pewnie, że projektor daje radę - ja też na podobnym chińskim wynalazku oglądałem sporo za dnia. Kupiłem jednak ekran projekcyjny - o wiele lepiej widać choć trzeba pod odpowiednim kątem rzucać obraz. Jeśli chodzi o głośność - fizyki nie oszukasz. Więcej mocy = więcej ciepła = więcej chłodzenia. Jestem pewien, że są tam 2 wentylatory chłodzące diodę oraz jedna turbina chłodząca ekran. Jak w moim Blitzwolf BV-VP2. Wiem, bo rozbierałem
  • Odpowiedz