Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Warto aktualnie wybrać się do Rzymu? Mam kupione bilety na kilkudniowy wyjazd, wylot za tydzień. Celem jest w głównej mierze zwiedzanie. Pytam pod kątem aktualnie panującej sytuacji związanej z koronawirusem, to czy można w miarę swobodnie funkcjonować, przemieszczać się oraz to czy zabytki są dostępne dla turystów. Jakie wskazówki mielibyście na ten moment?

#podroze #podrozujzwykopem #rzym
  • 10
  • Odpowiedz
@MaTTiQ: zobacz sobie kamerki, jak tu ostatnio wariaci spamowali wielkim zatrzymaniem osoby bez maseczki przez Carabinieri, zerknąłem na kamerkę przy Di Trevi i ... :) masa ludzi bez masek obok Policja i ... i nic.
  • Odpowiedz
@MaTTiQ: ja byłam 2 tyg temu na sardynii ale to trochę inna sprawa bo miasto malutkie a czas spędzaliśmy głównie na plaży i w górach.
Rzym to jednak duże miasto i niestety wiele atrakcji chyba jest zamkniętych jak koloseum czy muzea watykańskie.

@ramirezvaca: jak byłam we Włoszech niedawno to nie widziałam nikogo bez maseczki a dodatkowo ludzie noszą ją również na nosie a nie tak jak u nas spuszczone na
  • Odpowiedz
@elena-mary: Akurat na ten moment wszystkie atrakcje turystyczne otwarte, tylko bilety w większości online. Nie siej fejk niusów. Aczkolwiek myślę, że w tym tygodniu to się niestety zmieni( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz