Wpis z mikrobloga

Miałem tego więcej w najbliższym czasie tego nie robić, ale coś się popsuło i dalej mnie słychać.

Zoologist Tyrannosaurus Rex - najsławniejszy dinozaur, który nie mógł się masturbować doczekał się perfumeryjnego cenotafu zadośćuczyniającemu jego upośledzeniom. Zapachu, do którego wiele milionów lat później, możemy masturbować się my. Monstrum jest to niebywałe. Krąży legenda, że raz jakiś hindus nagrywający recenzje perfum na YouTube, w ramach jednej sesji recenzenckiej psiknął sobie na lewą rękę TRexa, a na drugą chciał psiknąć Amouage Interlude. Gdy tylko jego opuszek palca dotknął atomizera nastąpiło sprzężenie dyfuzyjne - otaczające go powietrze wypełniło się większą ilością aromachemikaliów, niż pomieszczenie było w stanie pomieścić, powodując przy tym implozję, a następnie falę mechaniczną, która rozeszła się początkowo z prędkością trzydziestu Erosów EDP po 200zł na sekundę, a wygasła dopiero w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego przewracając przy tym dwa plastikowe kubły na śmieci, stos kartonów przed Biedronką oraz pana Tadeusza, który wracał ze spaceru z psem.

Mimo bycia potworem - podoba się różowym niczym Quasimodo po wygranej 32 milionów w Lotto.

T-Rex - 11,5zł / ml - do rozlania 37ml
Bond no9 Bleecker Street - 6zł / ml - do rozlania 10ml
➡ Al Haramain l'Aventure - 1,4zł / ml - do rozlania 20ml
➡ Rasasi Al Wisam Day Men - 1,3zł / ml - do rozlania 20ml
Ard Al Zaafaran Midnight Oud - 1zł / ml - do rozlania 40ml

Dekanty 3,5,10ml - 2zł
Wysyłka - 13zł
Mam deficyt dekantów, więc wysyłka przeprowadzona może być dopiero pod koniec tygodnia.
Minimalna granica deklaracji - 3ml danego zapachu.

#perfumy #rozbiorkagowna #rozbiorka
ReduktorGowna - Miałem tego więcej w najbliższym czasie tego nie robić, ale coś się p...

źródło: comment_1604160961Lt8fQHVPdyGtIG7TS27jaJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz