Wpis z mikrobloga

U mnie na wsi organizują protest na targu w sobotę o 9 aby więcej ludzi przyszło xddd
Zamiast pod kościołem który jest z kilometr dalej
#aborcja #protest
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U mnie na wsi organizują protest na targu w sobotę o 9 aby więcej ludzi przyszło xddd


@varmiok: przecież chodzi o to by pokazać ludziom swoje zdanie i popchnąć tłum do sprzeciwu wobec partii a nie atakować kościół któremu trzeba przeciąć pępowinę od rządowego budżetu.

Teraz gdy to piszę to rozumiem czemu tak popierają zakaz aborcji.
  • Odpowiedz
@aarahon: Narażanie innych ludzi w czasach epidemii jest skrajnie nieodpowiedzialne. Targ to miejsce na które większość idzie kupić produkty pierwszej potrzeby i leci do domu. Przynajmniej tak to u mnie wygląda w większości przypadków. Robienie tłumów na targu nic sensownego nie da.
  • Odpowiedz
Narażanie innych ludzi w czasach epidemii jest skrajnie nieodpowiedzialne.


@varmiok: i uważasz że zarażanie chorobą którą przechodzi się bezobjawowo jest groźne?
No dobra, ludzie umierają. Moja ciotka umarła na covid. A wiesz czemu? Bo rząd #!$%@? kasę na telewizję propagandową, kradnie, cytuje konstytucję kiedy mu wygodnie a przez tyle miesięcy nie przygotował służby zdrowia na to co jest teraz i przez to Ci ciężko chorzy umierają. Powodów jest mnóstwo a konkluzja jest taka że PIS niszczy Polskę.

Targ to miejsce na które większość idzie kupić produkty pierwszej potrzeby i leci
  • Odpowiedz
no raczej produktów pierwszej potrzeby nie sprzedaje się przez kilka godzin raz na tydzień.


@aarahon: Ziemniaki i inne żarcie na targu jest sporo lepsze niż w sklepach.

i uważasz że zarażanie chorobą którą przechodzi się bezobjawowo jest
  • Odpowiedz
Ziemniaki i inne żarcie na targu jest sporo lepsze niż w sklepach.


@varmiok: są dostępne tak samo w sklepach.

Czekaj czyli przechodzi się bezobjawowo ale twoja ciotka umarła? Umrzeć na bezobjawową chorobe to trochę ciężko
  • Odpowiedz