Wpis z mikrobloga

#protest
Nakreśli mi ktoś może o co konkretnie protestujemy? Bo jedni twierdzą ze o zakaz aborcji, inni ze o obalenie rządu, co jeden protestujący protestuje o coś innego, nie twierdzę ze nie popieram, po prostu zabawne ze połowa ludzi na ulicy nie wie zasadniczo z jakiegos powodu sie tam znajdują i o co walczą
  • 22
  • Odpowiedz
@SZajbuS97: Dwa główne postulaty:
- Przywrócenie minimum kompromisu aborcyjnego który był tyle lat
- **** wszyscy mamy ich dość i niech już sobie idą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kemel: przecież 3 czy 4 miesiące temu był wybory jak mają sobie iść jak zostali wybrani na kolejną kadencję która ledwo się zaczeła


@Dbzdur: wierzysz w to że Andrzej wygrał uczciwie?
  • Odpowiedz
@bslawek: xD? gościu UE by nas zjechało za takie coś jedyne co im się nie podobało w wyborach z TVPis było jednostronne. Nie ma żadnych podstaw żeby mówić że wybory zostały sfałszowane.
  • Odpowiedz
@Dbzdur: może gdyby jego wygrana była uczciwą wygraną, a nie efektem kilku miesięcy sztuczek rodem z Białorusi, ogromnej propagandy, naginania oraz łamania prawa, to Twój argument miałby większy sens.

Ale no do #!$%@? nie udawajmy, że wygrana Dudy była wygraną w uczciwych demokratycznych wyborach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dbzdur: no właśnie o tym mówię tvp propagandzie i że w kościołach pół kazania było o andrzeju, a Rafała z błotem mieszali. Ale ja się tam nie znam.
  • Odpowiedz
@Dbzdur: nikt nie mówi o fałszowaniu.
Ogromna ogromna propaganda, szerzenie kłamstw, dezinformacji, bitwy o wozy (ale tylko w gminach, w których wygrywa PiS), pierwszeństwo w lokalach dla seniorów (dla osób w grupie wiekowej, wśród której króluje PiS). Falszerstwa raczej nie było, ale skala oszustw, manipulacji, przeszkadzania opozycji i ich wyborcom. No to są standardy wschodnich dyktaturek
  • Odpowiedz
@GoodPain: To czemu nie było żadnych protestów w wakacje? covidu jeszcze wtedy nie było na taka skale jak teraz jest.

@bslawek: @GoodPain: jakby pis nie miał poparcia to by nie wygrał taka jest prawda, zdobywa je w ohydny sposób ale jak widać połowie narodu się podoba.
  • Odpowiedz
@SZajbuS97: No, bo zależy kto z kim walczy. Nie wszyscy idą za Lampart, czy jak ona tam ma. Część idzie np. za Hołownią. Część idzie, bo nie chce PiS-u.
  • Odpowiedz
@nophp: za jakim Holownia? Dziennikarka mowi popieral Pan Chazana,ze nie pozwolil zrobic aborcji na co Holownia,ze to bylo kiedys tam potem zobaczylem takie dziecko i mi przeszlo(mowi z pamieci ale wydzwiek faki sam) parszywie podczepia sie,zeby sie pokazac wiec niech #!$%@?.
Ps mozna zmienic zdanie co do aborcji ale nie gdy tlumy o nia walcza
  • Odpowiedz
@nophp: za jakim Holownia? Dziennikarka mowi popieral Pan Chazana,ze nie pozwolil zrobic aborcji na co Holownia,ze to bylo kiedys tam potem zobaczylem takie dziecko i mi przeszlo(mowi z pamieci ale wydzwiek faki sam) parszywie podczepia sie,zeby sie pokazac wiec niech #!$%@?.
Ps mozna zmienic zdanie co do aborcji ale nie gdy tlumy o nia walcza
  • Odpowiedz
@Imod: Nie wiem, czy zmienił zdanie, czy nie. Nie siedzę w jego głowie, ale to jemu rośnie poparcie w sondażach, a nie innym partią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz