Wpis z mikrobloga

Czemu prawaki się śmieją z 14-latek które protestują? Bo "hehe co ona tam wie o życiu"? Może dlatego, że za parę lat będzie chciała mieć dziecko i wtedy ja ta sprawa będzie bardzo dotyczyć, dlatego wyszła na ulicę już teraz? Nie przyszło wam to do głowy, nie? #protest
  • 38
  • Odpowiedz
@Blasfemia: Konserwy ZAWSZE muszą mieć chochoła jakiegoś. Posiedzisz tu trochę to zobaczysz: islam, uchodźcy, Unia Europejska, PO, Tusk, Gazeta Wyborcza, TVN itp. itd.

Oni zawsze będą szukać dziury w całym, bo ich ideologia skażona jest błędem logicznym, który każe za wszelką cenę bronić im tradycji. Nie potrafią obiektywnie czegoś ocenić i racjonalnie argumentować. Dla nich poważnym argumentem jest właśnie np. wiek przeciwnika xD
  • Odpowiedz
@SipaXtra: ta 14 letnia gówniara ma większe pojęcie o życiu jak ty dzbanie, z tą składnią i stawianiem znaków interpunkcyjnych to wracaj na twitter pisowski trollu, tam jest miejsce takich jak ty
  • Odpowiedz
demolowanie miasta czy przypadkowych samochodów


@Sekularyzacja: XDDD jeszcze powiedz że kościoły płoną

pomazanie pomnika, i to w taki sposób, że w 15 minut sami protestujący to zmyli, to "demolowanie miasta"? Większą demolką miasta są schody smoleńskie, bo ich tak łatwo nie usuniesz
  • Odpowiedz
Przy tej skali kilka otagowanych kościółków szumnie nazywanych tu "dewastacją" i kilka #!$%@? lusterek to żart xD


@dyzmund: ponad 70 manipulancie. Lewaki jak zwykle usprawiedliwiaja wandalizm swoich- Niech tylko jakiś narodowiec rzuci kostką to się zesrają.
@AtoMan: Kolejny trywializuje pomazanie ponad 70 kościołów.
  • Odpowiedz
Czemu prawaki się śmieją z 14-latek które protestują? Bo "hehe co ona tam wie o życiu"? Może dlatego, że za parę lat będzie chciała mieć dziecko i wtedy ja ta sprawa będzie bardzo dotyczyć, dlatego wyszła na ulicę już teraz? Nie przyszło wam to do głowy, nie?


@Blasfemia: Bo
- są głupie jak but
- rodzice nie powinny ich wypuszczać z domu na tego typu wydarzenia
- za parę lat
  • Odpowiedz
te wulgaryzmy, demolowanie miasta czy przypadkowych samochodów w wykonaniu tych jeszcze kaszojadów jest komiczne xD


@Sekularyzacja: Czasem trzeba wstrząsnąć otoczeniem. Rewolucja francuska, której mimo wszystko całkiem nie pochwalam, osiągnęła właśnie swoje cele krwią. Niestety, jak ktoś ci dokucza, to dociera do niego tylko argument siły.
  • Odpowiedz
@StarySer @SipaXtra : w wieku 14 lat nagrywaliśmy anty rządowe piosenki hejtujące ówczesne SLD, Miller, kwachu, hauzner jak ja nienawidziłem tej bandy czerwonych komuchów. Człowiek jest już wtedy wbrew pozorom w miarę świadomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz