Wpis z mikrobloga

Lordzika lajwów nie oglądałem do czasu pojawienia się Oli. Jedynie shoty na youtubie. Jeśli mam być szczery to kiedyś coś się działo, to były patostreamy, nie to co teraz. Ogólnie to siedziałem na ostatnich kilku lajwach i dla mnie największą frajdę sprawiała Nikola. Fajna, sympatyczna dziewczyna, może jest trochę większa niż większość kobiet ale z mega dystansem do siebie. Nawet jak na osobę plus size jest bardzo ładna. Oczywiście każdy ma swój gust ale ma coś w sobie co przyciąga. Nie podobają mi się jedynie jej tatuaże jeśli chodzi o wygląd. Tak oglądałem tego streama z jej udziałem i zastanawiałem się czy ona faktycznie taka jest jak mówi czy po prostu to udawanie przed kamerą żeby nie pokazywać, że się denerwuje, coś jej przeszkadza, boli itp. Kurcze, szanuję że akceptuje siebie taka jaka jest ale z drugiej strony trochę przykro bo wiadomo, że osoby otyłe, z nadwagą mają więcej problemów ze zdrowiem niż normalne osoby. Poza tym uważam, że Nikola jakby schudła byłaby zajebistą dziewczyną. Nie twierdzę, że teraz nie jest tylko wiadomo, że większość facetów nie przepada za większymi paniami. Z tego całego towarzystwa Lordzika to wydaje się najbardziej normalna, chyba że to tylko pozory przed kamerką i tutaj w komentarzach. Fajnie że się pokazała i trochę cisnęła tego Kudłatego bo typ próbuje być alfą i omegą a robi z siebie pośmiewisko tylko...

#dwapalcewnatalce
  • 8
@Bunsen: Doceniam bardzo ten komentarz staram się próbować na kanale cały czas coś nowego dlatego wprowadzam nowe osoby żeby nie było rutyny nie oszukujmy się ale od czasu straty straty całej starej ekipy nie jest tak jak było ale znalezienie takiego kogoś jak Marek Mirka Beatka Major Snajper Czeczen nie jest łatwe głównie jak kogoś znajdę jest bez potencjału zaraz wam się nudzi i też jest źle staram się jak mogę