Wpis z mikrobloga

#ps4 #xbox #telewizory

Szukam nowego TV, między innymi pod nowe konsole.
Rozważam:

- LG CX - fajna opcja, niestety jeden brak - STEAM LINK - czasami fajnie pograć coś na PC z padem przy TV
- Samsung Q90T - podobno klapa, gorszy niż poprzednia generacja, słabe podświetlenie, flickering i inne - z plusów natywny STEAM LINK
- Sony XH95 - 'flagowiec' od Sony, nie ma HDMI 2.1, z plusów Android

Co polecacie? Może jakaś inna alternatywa?
  • 14
@Piotrp7: ja kupiłem ostatnio 65XH90. Realnie wyszedł za 4700z. W mediaexpert była promocja -800zł przy kwocie 6k. TV kosztował 5500 do tego dorzuciłem toster i wage zeby bylo ponad 6k i zapłaciłem 5200. Teraz taka sama promka jest w euro rtv
@Piotrp7:
Bez apelacyjnie LG CX (albo jak uda ci się wyrwać C9 to nawet lepiej).
Telewizor znajduje się na szczycie notowań od jakiegoś czasu, czy to Rtings czy HDTVTest.
Dwa minusy to: brak obsługi DTS oraz ryzyko retencji obrazu z racji matrycy OLED. Jeżeli nie będziesz oglądał pasków na #tvpis 10h dziennie raczej nie będziesz miał tego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W okolicach BF powinien spaść
@Piotrp7: Jakoś w czerwcu kupiłem c9 za 4600. Input lag jest tak niski (6,6ms) że nie widzę różnicy pomiędzy moim monitorem 144hz tn (4,4ms) a jestem bardzo wyczulony na tym punkcie. Tylko że TV jest u mnie w pokoju i jest używany jedynie do gier no i filmów z netflixa/amazonu itd., ale jak chcesz obejrzeć wiadomości to możesz pochować paski rozciągając obraz. A jak chcesz używać TV żeby "coś grało w