Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Więc wychodzi na to, że każda osoba krytykująca konstruktywnie lub nie protesty to według wykopków incel. Do tego wywody typu "jak zmienicie poglądy to znajdziecie dziewczyny" to mogę to jedynie skwitować "xD" bo to niedorzeczne, a zarzucanie, że przegrywy nie robią protestów jest niedorzeczne, ponieważ są grupą niedużą i rozproszoną, mają małe wsparcie społeczne, sami wskazują na swoje problemy psychiczne i fizyczne często niezależne od nich. Ja sam nie uważam siebie za przegrywa, ale takie sytuacje jak na obrazku poniżej są raczej zniechęcające, nie dziwię się, że osoby z problemami psychicznymi, znerwicowane itp. mogą być frustrujące dla nich i wzbudzać nerwowe reakcje. #protest #blackpill ##!$%@? #przegryw #niepopularnaopinia
o__p - Więc wychodzi na to, że każda osoba krytykująca konstruktywnie lub nie protest...

źródło: comment_1603964715OTRUxThbM67Z0KhtPK6xEk.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@o__p: a pisowskie trole oczywiście też są na wykopie, ale myślę, że te protesty bez skazy nie są, a krytykować i wyrażać swoją opinię ma prawo każdy, powinno się to jednak odbywać w przyzwoity sposób.
  • Odpowiedz
@o__p: Oj powiezie się na was skrajna lewica i inne polityczne klakiery, wy naiwne idiotki.
PS Typowy przykład rozmowy z kobietami jako takimi, wymuszanie zgadzania się z nią obrażaniem się i darciem papy.
  • Odpowiedz