Wpis z mikrobloga

Marsz w #poznan przeszedł relatywnie spokojnie. Dzisiaj doszły zdaje się nowe ekipy - w użycie poszły race i świece dymne. Nie mam póki co info o przypadkach zakłóceń z wyjątkiem jednego idioty, którzy rzucał petardami na trasie marszu z pl Wolności. Zdaje się że został zidentyfikowany i usunięty, bo od alei niepodległości marsz szedł już spokojnie zgodnie z Planem. Było nas jeszcze wiecej niż poprzednio.

Pamiętajcie jeśli jednak była jakaś zaczepka lub prowokacja ze strony narodowego bandyctwa, jak to miało miejsce z tego co czytam w innych miastach to pomoc uzyskacie wszyscy tu: https://www.facebook.com/moskpoznan Zawiadomcie organizatorów, na wallu co jakiś czas pojawiają się numery na które można zwrócić się np. o pomoc prawną.

Oni wiedzą że przegrywają, więc będą zapewne próbować dalszych ataków, być może przy użyciu własnych "Tituszek" niczym reżimy na wschodzie. Trzymać nerwy na wodzy, i pis niech dalej traci. Ten rząd przez swoje oderwanie od rzeczywistości zostanie abortowany !

#poznan #protesty #strajk #neuropa #4konserwy.pis #bekazprawakow #bekazpisu #bekaznarodowcow
grubson234567 - Marsz w #poznan przeszedł relatywnie spokojnie. Dzisiaj doszły zdaje ...

źródło: comment_1603921326mWI8eZgWpBr9jaJuJpMAW2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@grubson234567: w Gdańsku dzisiaj poszło info, że narodowcy idą i będą próbowali wmieszać się w tłum, żeby uważać i nie dać się sprowokować. Protest jeszcze trwa, ale do czasu mojej zawijki był totalny spokój
  • Odpowiedz
@grubson234567: na koniec - gdy już większość się rozeszła - przy placu wolności ludzie uciekali podobno przed narodowcami. Policja ich goniła i wg relacji było ich około 10, wjechali na pełnej i bili ludzi pałami jak leci. Ja znam to z opowieści kogoś kto był bliżej. Sam uciekałem bo widziałem biegnące białe kaski w moją stronę, oni prawdopodobnie gonili tych narodowców Słyszałem też, że jeden wpadł do tramwaju i traktował ludzi
  • Odpowiedz