Wpis z mikrobloga

mam pytanie, bo filmik z głównej, jak wbiegają obok kina nh przy słynnym lewoskręcie, to raczej nie widziałem tam ani flag polski, ani onr, ani swastyk..

i pytanie, czy to jest jakoś potwierdzone, że to byli "naziole, nacjole"
bo trochę mnie denerwuje nadużywanie słowa nacjonalista do określenia zwykłego blokowego/stadionowego rzezimieszka, chuligana, patusa

oni wyglądali bardziej jakby wracali z najby na pasażu niopolda

oczywiscie #!$%@?ć sebixów, za eskalacje konfliktu i smród jaki zostawili po sobie dzisiaj

#wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: raczej nie, śmiem wątpić w to, że przyświecały im jakieś idee, bardzo możliwe że jakieś osiedla typu różanka, czy kosmos, czy gaj i poszli na miasto robić dymy, i nie doszukiwałbym się u nich jakichkolwiek idei poza robieniem dymu

chociaż wyczuwam w twojej wypowiedzi kpinę, więc dalszej dyskusji się nie spodziewaj
  • Odpowiedz
@diogene: nie wiem, nie podesłałeś mi ani posta z obrazkiem o którym mówiłeś, ani wypowiedzi kogoś z wksu tylko jakiś profil ogólny ;d
  • Odpowiedz
Byliśmy z dziewczyną zaraz obok, akurat była przerwa miedzy czołem protestu a dalsza częścią. Koło 60 patusów na czarno, wyszli spod kina, przecieli KW i polecieli w prawo Szajnochy. Po drodze zdazyli zaatakować dziewczynę i przekopac jednego faceta.
  • Odpowiedz