Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@solomun_pdg: W oświadczeniu zgodzili się na aborcję w przypadku wad letalnycy a jak widać Mentzen by chciał aby w takich sytuacjach też był zakaz
  • Odpowiedz
@kamil-kryszkiewicz: Nie wiem teraz z kogo większa beka, z Korwina i spółki, którzy znowu udowadniają, że są zwykłymi prawicowymi populistami i szybko się wycofują, gdy szambo wylało, czy z Mentzena, który był idolem kucy, bo "gospodarka najważniejsza", a jak widać bardziej zależy mu na śmiesznej religii i zmuszaniu kobiet do rodzenia martwych dzieci.
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: Jakby nie było żadnego wycofywania to by Mentzen nie zgłaszał "votum separatum", mówiąc że partia sprzeciwiła się własnemu programowi, wspominając o tym, że kiedyś się nie uginali, niezależnie od poparcia.

No, ale widzę, że ty walisz już takie fikołki, że wiesz lepiej od swojego idola xD
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Jeśli w programie widnieje szczegółowy zapis o tym, co w temacie aborcji jest okej, a co nie, zamiast zwyczajowych ogólników o ochronie życia - masz rację. Jeśli nie, to są tylko Twoje domysły.

A idoli to miałem w gimnazjum, ja nawet korwinistą nie jestem.
  • Odpowiedz