Wpis z mikrobloga

Ludzie, po cholere atakować te kościoły i denerwować kibiców i narodowców, gdyby to było lepiej rozegrane, to PiS miał by przeciw sobie cały naród. Sam jestem zwolennikiem kompromisu z 1997 .r i byłem #!$%@? na władzę, ale jak zobaczyłem ataki na kościół i pomniki to osobiście stanąłem z narodowcami i kibicami #lkslodz pod katedrą. Widzicie te transparenty różnych środowisk kibolskich popierające strajki kobiet, skupcie się na PiS-ie, i ich biurach poselskich to do was dołączymy. A w ten sposób rozkręcicie burdy uliczne które są sterowane przez skrajną lewice w celu zawłaszczenia emocji protestujących dla własnych cynicznych interesów politycznych. Notabene nie możecie tych burd ulicznych wygrać co pokazało już wiele przykładów z poprzednich dni. #4konserwy #neuropa #narodowcy #onr #razem #protest
  • 22
@Rekordnaklate110: Ale wiesz, że normalne kobiety to sobie pokojowo szły, ewentualnie pokrzyczały?

Zawsze się znajdą debile przy takiej okazji - tak samo jak część z tych wychwalanych teraz kibiców, jeździ sobie na różne marsze porobić dymy. Nie generalizujmy, nikt nie nawołuje do dewastacji czegokolwiek.
@Rekordnaklate110: Bo ludzie są zmęczeni. Mają dość szkodliwych i pisanych na kolanie ustaw co tydzień i konieczności ciągłego patrzenia na ręce władzy. Co z tego, że cofnęliby się w jednej sprawie, jeżeli zaraz dowaliliby z innej strony? Oni szkodzą naszej ojczyźnie, więc trzeba ich pogonić.
@Rekordnaklate110: Kurczę jakie NAS ;P Ja na marszu nie byłem bo ktoś musiał w domu z naszym nieabortowanym dzieckiem zostać ;)

Ogólnie słuszna uwaga, powinna tyczyć się również kibiców, którzy wybielają się takimi akcjami, ale wciąż często 'kryją' swoich kolegów od burd i twierdzą, że nie mają z nimi nic wspólnego.

Nie to żebym miał coś do kibiców konkretnie, po prostu chcę pokazać, że skrajności zawsze się znajdą, a media zarówno
@PatologiiZew: Na szczęście mamy taką instytucję, jak wybory i ludzie sami będą mogli zdecydować, kto ich zastąpi. Nie mniej jednak za PiS nie zmieni się na lepsze nic, za innych rzadów jest chociaż taka możliwość. Serio nie widzę gorszej opcji od nich, no może poza Konfederacją, więc o to się akurat nie martwię.
@PatologiiZew: W którym konkretnie miejscu nawołują do dewastacji? Serio pytam, żona była na spacerze w naszej 10k mieścinie i wyobraź sobie nic nie #!$%@?ły ¯\_(ツ)_/¯ A kibice legiuni (tak chłopaki bardziej kochają waraszafskom legię niż lokalny klub)
poprzewracali śmietniki nie wiadomo po co xD