Wpis z mikrobloga

jestem raczej bierny w dyskusjach, brak czasu (rodzina). teraz po prostu staram sie sluchac joe i ice house chronicles. na wiecej brak czasu. myslales nad onnit. ciekawe jakby to wyszlo, kupilem sobie na allegro 5htp ale chcialbym sprobowac tego calego alpha brain. musze sobie kupic deathsquad.tv koszulaka. sory za brak skladni ale pisze na szybkiego...
obojętne, może być i tu i na gg, nad onnit nie myślałem, to cholernie drogie i nie na każdego działa, po za tym wysyłka pewnie podwoi cenę, zobacz sobie bonezone, jest często lepszy niż ice house chronicles gdzie wszystko zależy od składu w danym dniu, goście są prześmieszni
@Macciek: @Eldred: no można by, ja tam nie mam ani FB a na twittera tylko zaglądam zobaczyć kim będą przyszli goście u Rogana

co do grupy na jakimś serwisie to świetna społeczność JRE jest na redditcie, niewiem czy wiecie http://www.reddit.com/r/JoeRogan , więc aby powymieniać opinie to można stworzyć może /joeroganpl czy /JREpl

no i jeszcze propo Onnitu @Macciek: - legalne to to do nas sprowadzać w ogóle, wiesz może?
Mozna pomyslec z tą grupą. Co do onnit, tam był chyba problem z b6 czy b12 jezeli chodzi o europe, ale maja inna mieszanke przygotowana.