Wpis z mikrobloga

Poprosiłem Urząd Wojewódzki w #poznan o dostęp do Informacji publicznej o poniższe dane:

2. Ilość wyjazdów Zespołów Ratownictwa Medycznego na terenie województwa wielkopolskiego z podziałem na powiaty w miesiącu wrzesień 2020
4. Ilość wyjazdów Zespołów Ratownictwa Medycznego na terenie województwa wielkopolskiego z podziałem na powiaty w miesiącu październik 2020
5. Mediana i średnia czasu dotarcia na miejsce zdarzenia na terenie województwa wielkopolskiego z podziałem na powiaty w miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień, październik w roku 2020
6. Mediana i średnia czasu oczekiwania na przekazanie pacjenta do Zakładu Opieki Zdrowotnej (bez rozróżnienia na Szpitalne Oddziały Ratunkowe lub Izby Przyjęć) na terenie województwa wielkopolskiego z podziałem na powiaty w miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień, październik w roku 2020

oraz o inne dane niezbędne mi do napisania pracy licencjackiej :)

Zobaczymy jak zmieniała się mediana w punktach 5 i 6 na przestrzeni miesięcy i zwiększonej liczby osób u których wykryto #covid19 a docelowo zobaczymy co Wojewoda zrobił, aby mediana nie przekraczała ustawowego czasu.

@Watchdog_Polska coś czuje, że będziecie potrzebni za 14 dni znając byłego pracodawcę
@Korba112 jak dostane odpowiedź to można spróbować w Krakowie zapytać i to powinno pokazać niewydolność Systemu, którym zarządza Wojewoda

#zpamietnika112
  • 1