Wpis z mikrobloga

moim zdaniem, najlepiej by było, gdyby organizatorzy wszystkich protestów, definitywnie potępili dewastację świątyń. wtedy byśmy zobaczyli, czy kibole bronią budynków, czy pedofilii. i w sumie nie chciałbym, żeby mojej katedrze się oberwalo (pomimo tego, że jestem ateistą). a co wy myślicie?

#protest #poznan
  • 7
  • Odpowiedz
@n1c3: dewastacja mienia to idiotyzm. Połowa haseł to idiotyzm. Robienie z tego gierki politycznej to idiotyzm. Sprawa protestów słuszna jak najbardziej, ale martwi mnie kierunek, w którym to zmierza, bo zachowując się jak bydło i niszcząc wszystko po drodze oraz wykrzykując hasła składające się w 90% z przekleństw zniechęcą do siebie ludzi, a powinni ich przyciągnąć. Szkoda, bo sprawy tak zostawić nie można...
  • Odpowiedz
@mckarmi: Nie przesadzaj z tym niszczeniem wszystkiego po drodze. Graffiti z tramwajów i murów się zmyje, a niczego - z tego co wiem - nie zniszczono nieodwracalnie. Więc to i bluzgi (które to zresztą są na miejscu przy całej, narastającej latami złości), naprawdę są niczym przy wadze sprawy, o którą się walczy.
Jak widzisz ludzi nie braknie. Także bez przesady z tym oburzeniem i ugrzecznieniem na siłę.
  • Odpowiedz