Wpis z mikrobloga

Jak myślicie przez co są te dziury w listku? W sumie to chyba jedyny taki przypadek w akwa i bardziej jestem ciekawy niż zaniepokojony. Jedyne co mi przychodzi do głowy to krewetki amano które wpuściłem parę dni temu. Chyba że to jakiś niedobór, ale rośliny rosną jak głupie przy obecnym nawożeniu więc w sumie nie wiem. W komentarzu dodam jak wygląda ta sama mniejsza roślina, i tutaj nie widać żadnych problemów.

#akwarium
#akwarystyka
Moted - Jak myślicie przez co są te dziury w listku? W sumie to chyba jedyny taki prz...

źródło: comment_1603828655Z6J9rsKZ7A7r3sgSHBoYxy.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Couto: @niepoprawny_marzyciel: Wcześniej dawałem właśnie za mało nawozów i męczyłem się z zielenicami, po próbach znalazłem złoty środek i jest spokój, między innymi potas jest dodatkowo lany. Obecnie od około pół roku jedyne glony to sporadyczne okrzemki spowodowane dużą ilością SiO2 w kranówce. Ślimaków też nie mam, a wszystkie rośliny od początku akwarium są z invitro więc nie miały jak się przypałętać. Jutro postaram się wrzucić lepsze zdjęcia.
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: Ja już w sumie nie wiem, obstawiałbym raczej amano. Czytałem że amano może przypodobać się jakaś rośliną i mogą ją skubać, tylko. U mnie jedyna opcja aby ślimak dostał się do akwa to właśnie podczas zakupu krewetek jak gość nalewał wodę i wtedy jakiś maluch by się tam dostał, więc chyba niemożliwe.

@ Znalazłem też filmik jak amano je rośliny i efekt jest bardzo podobny. Jak im smakuje to
Moted - @niepoprawny_marzyciel: Ja już w sumie nie wiem, obstawiałbym raczej amano. C...
  • Odpowiedz