Wpis z mikrobloga

Rozumiem protesty, skandowanie, eksponowanie transparentów... ale dewastacja cudzego mienia, publicznego mienia, utrudnianie życia obywatelom i pracującym ludziom, zakłócanie mszy świętej to skrajne lewackie metody. Próba zwrócenia uwagi na siebie, na osoby, a nie na ogół ludzi których dotyczy problem. Protestujcie sobie, ale jak zaczną Was wyciągać z tłumu i udowadniać wandalizm, żaden z protestujących nie przyjdzie z pomocą... ŻENADAAAA!! Niszczycie obraz ludzi których faktycznie ta ustawa skazuje na ciężkie życie.


HAAA TFUUU NA WANDALÓW BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ!
#protest #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa #zakazpedalowania
  • 5
  • Odpowiedz
@kai-humai: Akurat jestem o poglądach skierowanych bardziej na prawo. Ale mam też swój rozum. I potrafię rozróżnić co mnie #!$%@?, co mi nie pasuje a co odpowiada moim przekonaniom.
Tęcza ? spoko, jeżeli jest to pomnik niesamowitemu zjawisku optycznemu jakim jest rozszczepienie światła widzialnego na poszczególne jego częstotliwości. Przypisywanie jej ideologii odchylającej się (tak, w lewo) od natury a tym bardziej biologii ? No nie. Tym bardziej a Placu Zbawiciela !
  • Odpowiedz
@Kulturalny_Jegomosc90: kurcze, ale ty głupi jesteś... mam inne poglądy to mam wyjechać z kraju?
sam zmień kraj na watykan skoro tak ci do kościółka blisko.
tęcza nie... ale pomniki jp2 #!$%@? wszędzie to już tak...
procesje? #!$%@? zdaj sobie wreszcie sprawe, że nie wszyscy w tym kraju to katole (a sam chrzes w byle parafii nie jest dowodem).

obudź się koleś i przestań #!$%@?ć, bo pitolenie w stylu "jak się nie
  • Odpowiedz