Wpis z mikrobloga

@pu100stan: tęcza to nie uczucia religijne to stan umysłu skrajnie niewyedukowanej części katofaszystow. Ja mam uczucia religijne ale skierowane do miłości ludzi, rodziny i Boga, a nie gwalcacej ministrantow obslugi naziemnej kościoła. Jesli interesuje cię kultura europejska to zastanów się co wypisujesz
  • Odpowiedz
@kipman1: no ale przerobiony obraz godzi w moje uczucia religijne, tak samo jakbyś #!$%@? tam namalował to też spoko bo penisy stworzyły kulturę europejska? Co ma kultura europejska do tęczowych pederastow?
  • Odpowiedz
@pu100stan: moje uczucia religijne obraża taka ameba jak ty, bo przykre jest jak ludzie bez mózgu piszą takie tresci. Ale jak juz rodzice cię nie wyskrobali cytujac katolickich pedofili w sukienkach to może poczytaj sobie trochę książek, zainteresuj sie historia i zobaczysz ze jeśli wziac pod uwagę kulturę Europejska jesteś tylko niewyedukowanym cymbalem bez zadnej wiedzy tylko z urojeniami ze twoje poglądy są chociaż odrobinę normalne. I w sumie to
  • Odpowiedz
@pu100stan: ja mam na szczęście normalną rodzine i nie interesuję się co kto robi pod kołderką. Tęcza dla mnie to idealny przykład czym mozna denerwować katofaszystow, a nie denerwuje ich np ksiądz gwalcacy dziecko. Dla takich gosci np kolorowa szmata w kolorach teczy to zagrozenie a nie pedofil w sukience. Podsumowując, Bog jest wszędzie, nawet w tęczy po deszczu czy np Szkocji gdzie 80procent katolików stanowia osoby LGBT zatem najpierw
  • Odpowiedz
@pu100stan: i tym się różnimy, dla mnie to nic zdroznego, zobacz chrześcijanstwo w ameryce poludniowej, tam to jest normalne i na kolorowo. A dla mnie pedofil to przestępca zatem nie stawiam tematu na równi. Gej czy lesbijka też mi krzywdy nie robi, podobnie jak kobieta walczaca o swoje prawa
  • Odpowiedz