Wpis z mikrobloga

@Kartkowka_z_grilla: Nooo, #!$%@? miałem namalować i zapomniałem, ale nic straconego, zrobi się:D

Kadłub i rdza: ciemny brąz na bazę, na to chipping fluid i jasny zielony. Potem po zdrapywaniu dałem ciemnobrązowy wash i trochę olejów. Myślałem też o pigmentach, ale nie użyłem ostatecznie.

Graffiti i tagi robiłem na kilka różnych sposobów:
- duży napis to aerograf+wycięty z taśmy malarskiej szablon
- małe tagi to albo akryle vallejo+pędzelek albo kredka pastelowa (te
@mixererek: Luźna wizja, nie lubię jakoś robić konkretnych egzemplarzy, bo czuję się skrępowany materiałem źródłowym:)
@kozaqwawa: W sumie to jest myśl, wpadło mi do głowy żeby nawalić jakichś śmieci i nawet butelki w 1:35 można kupić;)
W sumie to jest myśl, wpadło mi do głowy żeby nawalić jakichś śmieci i nawet butelki w 1:35 można kupić;)


@knoor: TAK! To jest świetny pomysł. Z jednej warstwy tych kartonów pakowych można zrobić super mniejszy karton. Do niego trochę śmieci i nieźle to będzie wyglądało.
@mixererek: Ale chyba pomysł wykorzystam dopiero przy kolejnym modelu, ten to tak naprawdę poligon doświadczalny i nie chce mi się już przy nim kombinować:D Ale sam pomysł bardzo mi się podoba, bo tak szczerze to trochę rzygam tymi wszystkimi modelami robionymi na jedno kopyto: modulacja, wash, chipping ;0