Wpis z mikrobloga

@FLAC mogę ją mieć za 1500 zl z eurortvagd g30 ponad 3k, a od chińczyka ponad 2k, to jest podobno klon, chodzi mi czy potrzebne są w niej jakieś wzmocnienia błotnika jak w m365
@dumelosw: to nie wiem, ale wiem jaką jakość ma g30 bo miałem okazję na własne oczy zobaczyć i się przejechać. Ja bym dopłacił 500zł i miał pewniaka.
@dumelosw: mam ją, właśnie za 1500 zł. Błotniki są zupełnie inaczej skonstruowane i grubsze niż w Szaiomi. Ogólnie konstrukcja całej hulajki jest solidna. Bateria trzyma bardzo ładnie. Jedyny minus, że nie ma appki do odblokowania prędkości, ale o tym wiedziałem przed zakupem, może sobie wymienię sterownik, bo potencjał jest. Koła 10 calowe robią robotę. Opinia po przejechanych ok. 200 km i twierdzę, że w tej cenie jest to bardzo spoko zakup.
@Eresen: tę konkretnie model z tego roku nieźle zajechałem, ale ma problem fabryczny ze stapiającymi się kabelkami - Klawiatur mówił. U mnie też tak było, plus jednak śmiganie po lekkim deszczu (albo i większym) i nawet w zimie spowodowało wywalenie się sterownika po 1,5 roku. Za 250 zeta naprawiłem i Jeździ do dzisiaj, bateria bardzo dobra, trzyma, nie tak jak na początku, ale jest bardzo dobrze. Jeszcze jednym mankamentem jest to,