Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dopeboy: bo użytkownicy iPhonów nie mieli telefonu z dobrą baterią i im się wydaje że to jest zajebista bateria. Według gsmarena to w teście tzw 78 h. To jest słaby wynik. A tej stronie bardziej wierzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
bo użytkownicy iPhonów nie mieli telefonu z dobrą baterią i im się wydaje że to jest zajebista bateria


@Ramone: ja miałem telefony z androidem z zajebistymi ponoć bateriami, z którego każdy przy pozostawieniu przez noc na 100% rano miał 80%. albo 60% ( ͡° ͜ʖ ͡°). wskaż mi te telefony zatem, może sobie kupię.
@szczypczalke: mam od roku xr, Wg. Tabelki z ustawień, średnio około 6h „ekran włączony” - telefon odłączony od ładowarki około 7, po 23:30 znów pod ładowarka z 10% baterii. Kondycja baterii po roku czasu - 94%, iOS 14.1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ks2m: jak chcesz to szukaj. Strona gsmarena. Są testy niektórych telefonów. I test baterii. 50-70 h to bieda straszliwa, jak pisze 90-100 h to już takie średniaki, 120-130 h bardzo ładny wynik, 150 h w górę rewelacja.
@Ramone: średnio mi się androidowe tasowanie pod cyferki i tabelki pokrywa z rzeczywistością zazwyczaj. a górne pozycje zdominowane są przez chińskie dziwolągi z bezgustnymi nakładkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ks2m: W tym teście iPhone Xr wytrzymał pół godziny dłużej niż se 2020 (różnica w pojemności baterii ponad 1000 mAh xD) natomiast iPhone 12 prawie 3h dłużej (bateria mniejsza niż w Xr)
Wnioski z tego wyciągam proste, duża bateria nie gwarantuje długiego czasu działania, iPhone xr jest tego idealnym przykładem.