Wpis z mikrobloga

  • 0
@to_po_prostu_ja Nikt nikogo nie zmusza do aborcji, nikt nie mówi że MUSISZ usunąć ciążę. Ludzie mają mieć prawo wyboru jak postępować. Pozwól im samym wybrać co mają zrobić, oni mają swój rozum i sumienie. Czemu, tak jak ISIS, chcesz innym narzucać swoją wizję świata i to jak mają postępować? A jak inni by tobie narzucali swoją wizję świata i sposób postępowania byłbyś zadowolony, nie wkur.... byś się i protestował przeciw temu, choćby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glacial: o to to! Jestem za protestami ale #!$%@? ludzie nie zachowujcie się jak małpy. Robicie to samo co działo dzieje się w stanach. Niszczyć robić burdy? Blokować ulice? Jesteście niedorozwojami? Czekacie aż zaczną was palowac? Osiągnięcie cel? #!$%@?! W większości miast rozroby robią te same mordy z Lgbtqwerty bo zależy im na wieśniackiej prostackiej dzikiej rozrywce żeby sklocic całe społeczeństwo i wprowadzić anarchie w tym biednym kraju. Widać jacy są
  • Odpowiedz
@Kempes I z #!$%@? na czołach rzadali adopcji dzieci? Rzadali równych praw zachowując się jak uposledzeni? Siali nienawiść i pluli jadem na swoich? Czego ty się nauczyłeś tłuku? Pseudo równouprawnienie? Chcesz powtórki z obalania kumuny? Jak się zatrzymałeś rozwojowo w tamtych czasach to powodzenia.
  • Odpowiedz
@Kempes nawiązałem do twojego porównania i sam doskonale wiesz ze w #!$%@? jest przypadków agresji debilizmu i Julkonastek co nie mają #!$%@? pojęcia co tam robią ale są bo są.... Ja używam ty już chyba nie masz czego użyć. 8dz czytać dalej farmazony o życiu na swoich guwno portalach xD wierz w co chcesz życie cie zweryfikuje szybko elo pajac
  • Odpowiedz