Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy w RTX 3070 wystarczy 8GB czy zaraz będę płakał że będzie brakowało VRAM ? Wiem że to alokacja ale powinni dać przynajmniej z 10GB i nie wiem czy kupować a teraz nie mam grafy w sumie :/


@Bel0: Nvidia nigdy vramem nie szarżowała. 3070 jest karta do raczej 1440p, więc powinno wystarczyć tak na styk pewnie w niektórych tytułach. Choć, szkoda, że to nie jest ta super szybka
cholera wie, z jednej strony AMD mają 12/16GB w tych półkach cenowych a z drugiej strony nvidia ma DLSS 2.0 ; > Cokolwiek nie zrobisz będziesz smutny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PhoenixPneuma: Rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco.
@Variv: zdecydowanie to najciekawszy pojedynek ostatnich lat - cierpliwość wszystkich będzie wystawiona na próbę. Mamy z jednej strony niecierpliwych młodocianych graczy, dla których jedyny słuszny kurier brzmiał by "KURIER 24SEK" i w tyle chcą dostać najlepsze możliwe technologie. Problem tylko w tym, że najlepsze możliwe technologie znajdują się w kartach od zielonych, a czerwoni swoje kartą dadzą prawdopodobnie od ręki.

Tak więc na tle niecierpliwości i chciwości rozegra się walka czerwonych
@Variv: Twoim zdaniem czy jeśli karta będzie do 3k w edycji Msi Gaming X Trio to warto wziąć ?


@Bel0 Trzeca czekać na testy i na to co pokaże radeon. Spekulacje są bez sensu.