Wpis z mikrobloga

#protest

Matko boska, dawałem temu protestowi tydzień - dwa tygodnie, ale jak patrzę na pierwsze materiały na twitterze, to grill w TVP będzie nieziemski od razu i sami sobie jesteście winni. Juleczki - bohaterki w grupie do kierowcy, który miał to wszystko w dupie i chciał przejechać - no mistrzostwo PR, a śmialiście się z konfederacji, że nie potrafią się zachować ¯\_(ツ)_/¯

Chyba już mogę pisać "a nie mówiłem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@Xianist: Nieważne czy normalny, czy nie - są efekty propagandy? Są. A ten protest jeszcze bardziej zwiększa temperaturę pod rusztem, na którym siedzi.

Najgłupiej przerżnięte pospolite ruszenie w nowożytnej historii Polski. No po prostu nawet moje czarne wizje były zbyt optymistyczne co do tego, jaka okazała się rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Anthermil: Sami dajecie argumenty, żeby Was spacyfikować i zapewne rząd to zrobi. A ja patrząc na filmiki Julek bohatersko skaczących bo bogu ducha winnego kierowcy, nawet się słowem nie zająknę w Waszej obronie.

Kaczyński zrobił majstersztyk wrzucając temat aborcji, nie wierzyłem, że to będzie aż taki samograj na korzyść rządu, który nie musi się nawet odzywać - sami się kompromitujecie i sami wystarczająco #!$%@? społeczeństwo ¯\_(ツ)_/¯
@bodziodestruktor: O tak, wszystko co zrobi kaczyński to majstersztyk. Przy każdym proteście to samo gadanie ze strony "centrystów", że po co, że śmieszne, że bez sensu, że za krzykliwe, że komuchy, że świnie oderwane od koryta itd. Łyknąłeś PiSowską narrację bez popity, aż ci się uszami wylewa.

I żeby nie było - nie podoba mi się wandalizm na tych protestach. Ale pisanie, że to woda na młyn dla pisowskiej propagandy to
@Anthermil:

O tak, wszystko co zrobi kaczyński to majstersztyk.


Typie, gość rządzi od 5 lat wszystkim w tym kraju i Ty chcesz kwestionować jego zdolności polityczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc tak - to Pan Kaczyński jest debeściak i jego partia jest też debeściak, bo zrealizowali swoje cele i mają w rękach całą władzę, co pokazują w każdej sprawie. I myślę, że na Nowogrodzkiej mają w dupie