Wpis z mikrobloga

moze mi ktos wytlumaczyc, dlaczego wykopki obśmiewają to co teraz sie dzieje, mimo, że sami nie robią nic prócz szydzenia z każdego protestu jaki powstaje i wyśmiewania innych? i skad spłycianie tego do tego, że kobiety za aborcje nie chca placic, ze udaja wielce w choy agresywne itd? juz nie mówiąc, że każdy protestujący mężczyzna to nagle jakiś dla nich cuck.... przecież to już powoli chore... mają bardziej wyprane mózgi niż podejrzewałam.. chciałabym jedynie sie dowiedzieć co według nich powinno sie zrobić zamknąć w piwnicy z mordą w kubeł czy co? przecież sami wielokrotnie płaczą by coś sie zmieniło w stosunku do mężczyzn ale jak ktoś walczy o swoje prawa to nagle śmiech #protest #przemyslenia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xblackwidowx: przez te flagi LGBT społeczeństwo myśli że to znów ból lewactwa, bo mniejszość znów narzuca swoje prawa itp etc. I wygląda to w #!$%@? sztucznie mimo że dużo prawakow myśli jak wy w sprawie aborcji ale iść z tęczowymi dla prawka to jak iść z czymś czego się nienawidzi
  • Odpowiedz
@PsychoKid: to prawda, dużo ludzi na prawa i w centrum popiera protest, co więcej ten protest to jest eskalacja #!$%@?ści PiS z ostatnich lat i doskonała okazja by jednoczyć niezadowolone grupy społeczne. No, ale już określone organizacje na tych protestach hulają, część julek nie rozumie, że poparcie społeczeństwa jest bo PiS złamal kompromis aborcyjny, bo społeczeństwo nie popiera w większości skrobanie na żądanie i reszty postulatów, które tam lecą. No
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: #!$%@? co ludzie lgbt maja w ogóle do aborcji przecież ich to nie dotyczy to sie niech nie wypowiadaja.Also sama walka może słuszna ale no inteligencja tego tłumu i zachowanie to jest na najniższym poziomie widać to po często głupich zachowaniach i skandowanych hasłach.Jak sie ogląda to to ma sie wrażenie jakby tam same karyny były.Plus często sie pruja nie słusznie do policji która np tylko stoi i nic
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ja uważam, że mimo tego trzeba ten protest popierać i #!$%@? czy julki czy nie. To co #!$%@? PiS to już ciężko o coś gorzej. To co wymieniłem to są podstawowe problemy protestu obecnie bo już zaczynają się ludzie dzielić a tu chodzi, żeby się teraz zjednoczyć, a potem już możemy się bawić w #!$%@? prawa i lewa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xblackwidowx: ja zauważyłem że obśmimiewają zachowania pojedynczych jednostek które negatywnie wpływają na odbiór słusznej moim zdaniem idei tego protestu, a nie sam protest. W dodatku osoby "podobno" utożsamiające się z nim nie kierują krytyki w kierunku tych co im psują wizerunek a wręcz odwrotnie czego efektem są tony jadu z obu stron i brak większego poparcia, dodam że nie utożsamiam się ani ze stroną lewą jak i prawą a na
  • Odpowiedz