Wpis z mikrobloga

Jedyną zaletą całej tej inby z Trybunałem i aborcją jest fakt, że w końcu część kuców przejrzała na oczy i przestaje uznawać Konfederację jako realną alternatywę i partię wolnościową. Konfederacja od początku była zbieraniną szurów, populistów i zamordystów, partią bez programu gospodarczego, rzucającą jedynie puste, często sprzeczne ze sobą hasełka, realnie nie mającą nic do zaproponowania poza katolickim talibanem.

#bekazkonfederacji #neuropa #aborcja #protest #polityka
  • 8
@cukrowyburakatakuje:Obecnie ciężko taką alternatywę znaleźć, niestety nasza polityka to dno i 3 metry mułu. Nie wiem jakie masz poglądy, ale ja wybierając partię na którą głosuję zwracam dużą uwagę na osoby, które mają być z nimi wprowadzone do sejmu i jak widzę antyszczepionkowców, sojalistów pokroju Bosaka i paróweczkowych wolnorynkowców jak Korwin w jednej partii, to sobie zadaję pytanie co ich łączy, a łączy ich tylko katotaliban.
Może trzeba odrzucić stare mordy
@bacanahali: Spoko, tylko że Konfa nie ma programu gospodarczego, to są populiści, gdzie Bosak obieca ci 500+ dla wszystkich, dodatki dla rolników, bon edukacyjny i państwo opiekuńcze, a w tym samym czasie Mentzen chce likwidować większość podatków i likwidować deficyt. To są kompletnie sprzeczne złożenia, do tego żadna z frakcji w Konfie nie ma żadnych wyliczeń jak wprowadzić cokolwiek z tego w życie, podają przykłady państw takich jak Singapur, które nie