Wpis z mikrobloga

@szunis: Mnie tez nie. Stonoga mówił, ze będzie ich PiS #!$%@?.... widać polaczki lubią tak. A im konkretniej tym bardziej im się podoba widać. Jeszcze dojechać stan wyjątkowy wam trzeba i godzinę policyjna. Może #!$%@? się opamiętajcie przygłupy debilne.
  • Odpowiedz
  • 3
@rluk Stonoga to nie moja bajka, ale w tym jednym miał rację. Zresztą, każdy średnio rozgarnięty człowiek wiedział jak będzie, gdy odda się władzę komuś takiemu jak "naczelnik", czy prokurator ZERO.
Jak widać. Bardzo mało osób średnio rozgarniętych mieszka w Polsce. I to mnie przeraża.
  • Odpowiedz
@szunis: Mówi się, ze mądry Polak po szkodzie, ale ja pamietam w jakiej niesławie PiS kończył swoje rządy w 2007 roku a ci ******* wyborcy w 2015 i 2019 znów wybrali pisiorow. Nosz k... . Nóż się w kieszeni otwiera.
  • Odpowiedz
  • 0
@malleonamalo pewnie tak, ale ty jesteś, jak ten typ, który spada w wielką przepaść i powtarza sobie:
" jak dotąd nie jest źle, jak dotąd nie jest... *

Cieszysz się z wroga politycznego, gdy wokół wszystko się wali.
Karetki nie są przyjmowane do szpitali, oby na Ciebie, ani nikogo z Twojej rodziny nie trafiło. A może powinno, może wtedy przejrzał byś na oczy.
No chyba, że jesteś zwykłym trolle, to nie mam
  • Odpowiedz