Wpis z mikrobloga

@Morritz: może będę umierać w cierpieniach, a może umrę we śnie, a może w kraju, w którym eutanazja jest możliwa - różnie może być. Natomiast dla płodów z ciężkimi wadami nie ma "może" - to ich wyrok, wykonany za kilka miesięcy, przy narodzinach. Więc tak, uważam, że w takim wypadku aborcja jest o wiele bardziej humanitarnym, cywilizowanym rozwiązaniem. Nie mówiąc o tym, jak musi się czuć matka, zmuszona do urodzenia np.
@general-lufa: i tak to niestety będzie wyglądać, dopóki katolicki fanatyzm będzie prać ludziom mózgi. A tak w ogóle, czy nie można chrzcić płodów? W sensie wierząca kobieta, która nosi ciężko chory płód - przyjeżdża ksiądz, chrzci, później aborcja i pogrzeb. W czym problem? Czyżby kler nie uznawał płodów za ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LordRegis: Raczej "prawackich", bo nie wierzę, żeby prawica nie widziała idiotyzmu skazywania kobiety na rodzenie zdeformowanego dziecka, które umrze na jej oczach, albo jeszcze dodatkowo ją zabije przy porodzie.
Konfederacja to prawactwo a nie prawica, jeśli ktoś myślał inaczej, bo zdjęli postrzelonego dziada w muszce do piwnicy, to się pewno nieźle zdziwił, ale tak zawsze było...
@LordRegis: Przecież xx% aborcji to dzieci które mogłyby funkcjonować. ;)

Zresztą pojawiła się poprawka, która pozwala wyeliminować rodzenie dzieci które nie przeżyją...
@Piechotek: jest różnica między normalnym życiem, w którym od czasu do czasu pojawia się cierpienie, ale także wspaniałe momenty a agonią, która trwa od porodu do śmierci, w ciągu godzin, dni, czy tygodni.

Do tego nie zapominaj, że chodzi o danie kobietom/parom wyboru, a nie jakiś nakaz aborcji. Jeżeli taka kobieta/para chce urodzić takie dziecko i patrzyć jak cierpi, aby je móc później pochować, to choć ja sam bym tego nie
nie powinnaś przeciwstawiać się woli Boga. I tak #!$%@? ze wszystkim. Ręce opadają.


@CzajkaRuchajka: @PaniBulwa: To odpowie Ci wtedy, ale to Bóg chce żebym się leczyła, bo rak dotyka mnie. I to jest cierpienie które Bóg mi zsyła...
Tak to w sumie jest jak z tym gówno wytrychem "Bóg tak chciał", bo przecież jakby nie chciał to by na aborcję nie pozwolił, plus jakby chciał to by lekarzom odpadały rączki