Wpis z mikrobloga

@Zahion

kompletnie nie rozumiem fascynacji. Wynika ona z tego, że poseł napisał "typ" czy "pajace", ponieważ riposty tutaj nie widzę.


Raczej z tego, że nazwał rzecz po imieniu - bo to co odstawia teraz Dziambor to właśnie pajacerka pierwszego rzędu. Chłop po wyroku klaskał jajami z radości i wył że "wygrało życie", a jak dwa dni później wyszło, że się im to odbije czkawką to już "niee, ale panie, toż to
  • Odpowiedz
@magik-86

Wytłumacz mi proszę co maja poglądy niektórych członków konfy (nie posłów) do wyroku TK? Czemu mieszasz w to konfe?


Jak to co, a kto się #!$%@? podpisał pod tym wnioskiem do TK, krasnoludki?
  • Odpowiedz
@nivenerr: uwaga jest słuszna, ale oczywista i powielona. Kwestia w poziomie fascynacji tego wpisu, którego myśl jest po prostu skopiowana, który u wielu osób już widziałem, co za tym idzie, autor postu najwidoczniej lubi, żeby ludzie siadali mu na twarz.
  • Odpowiedz
@magik-86 No, jasne, bo się akurat konfederaci przejmowali losem osób dotkniętych zespołem Downa, a nie tym, że ich #!$%@? katolska moralność nie pozwoli im powstrzymać się od założenia kobietom chomąt i ograniczenia ich praw. Proszę cię, ja rozumiem, musisz robić fikołki by bronić ludzi na których głosowałeś, ale zaklinanie rzeczywistości i mówienie, że akurat konfederaci to wcale się nie cieszą z wyroku TK i nie chodzi im o ograniczanie praw kobiet
  • Odpowiedz
@Zahion E tam, ja tu nie widzę jakiejś fascynacji Zandbergiem. Raczej po prostu fakt, że ludziom podoba się, że takie przejawy hipokryzji, braku kręgosłupa i chorągiewkowania są piętnowane. I powinny być.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: I co w tym złego? Wszędzie epatuje się deformacjami i rodzeniem dzieci które mają umrzeć.

Zaproponowano, więc zmianę ktora POZWALA takie dziecko usunąć gdy jest DUŻE prawdopodobieństwo / potwierdzenie takiej wady.

Teoretycznie z tym hasłem protest wyszedł na ulicę, wiec co jest nie tak?
  • Odpowiedz