Wpis z mikrobloga

  • 125
Witam serdecznie, jako że moje zeszłoroczne #rozdajo cieszyło się dosyć dużą popularnością, w tym roku postanowiłem poszerzyć troszkę mój asortyment. Obecny sezon pozwolił mi na wykonanie przeróżnych przetworów na bazie papryki chili. Każdy z nich jest wyjatkowy w smaku i każdy z nich może trafić w wasze ręce, który z nich zależy tylko od was. Do wyboru mamy:
- sos ananas/jabłko/cayenne pomarańczowe
- sos mango/pieczona papryka słodka/habanero
- sos brzoskwinia/dynia/habanero pomarańczowe
- sos bbq whisky/habanero czekoladowe
- sos pomidorowy z habanero
- sos carolina reaper 80% - kropla wystarczy, żeby sponiewierało na długi czas,
- pasta chili z papryk cayenne
- marynowane Jalapeno
- marynowany cyklon i hungarian wax hot
- marynowany siberian house pepper
- marynowana dynia z chili i imbirem
Spośród wszystkich plusujacych jutro o #2137 wylosuję osobę, ktora bedzie mogła wybrać sobie jeden ze słoików z powyższych, do tego w gratisie dorzucę około 20 sztuk jednej z najostrzejszych papryk świata, czyli Caroline Reaper.
#chili #chilihead #ostrezarcie
Sylar69 - Witam serdecznie, jako że moje zeszłoroczne #rozdajo cieszyło się dosyć duż...

źródło: comment_1603558663pe7jmuVnBJWzx8LgcIERyW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PolskaCebula007 sosy na bazie mango, ananasa, brzoskwini i bbq są na podobnym poziomie ostrości, w skali 1-10 ja oceniam je na 6, sos z CR 10/10, a nawet więcej ;), a pomidor 2/10. Co do marynowanych to hungarian vax hot jest łagodny, takie 1/10, jalapeno jak jalapeno ze sklepu - w sam raz, jakieś 4/10, siberian house pepper dosyć ostry - 6/10. Ale to tylko moja subiektywna ocena.
Na razie tylko
  • Odpowiedz