Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki już teraz zapraszam was na Wykopowy Discord Warzone #warzone : https://discord.gg/kBsDqju

Może ktoś chętny na gierkę wieczorem?
Mamy również kategorie #amongus w którą gramy jak trzeba sobie odpocząć od Warzone ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podział na PC/XBOX/PS4, kanały głosowe, kanały ze statystykami - pod tym względem jest gituwa. Natomiast gdybym miał powiedzieć co cenię w tym discordzie najbardziej - powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy miałem niskie k/d, kiedy grałem solo i co ciekawe to przypadkowe giereczki wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne taktyki nawet z pozoru uniwersalne bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście by tak rzec ponieważ je znalazłem ten discord i dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo "ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tego skilla" a ja im odpowiadam, że to proste, to umiłowanie warzonika z mireczkami, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład robię 10 killi z bruena a jutro kto wie dlaczego by nie oddam się snajpieniu i będę ot choćby sadzić znaczy, buły.


Zapraszam!
linc0ln_dll - Cześć Mirki już teraz zapraszam was na Wykopowy Discord Warzone #warzon...

źródło: comment_1603545708x48nuWg6eRrOJnIscVLjL8.jpg

Pobierz