Wpis z mikrobloga

@kidi1: Tea of Gods z darmowki jesli masz sporo miejsca do chodzenia bo w grze chodzisz nogami, nie kontrolerem. Google Earth tez jest spoko, trzeba by zobaczyc miasto 3D. Z platnych to poszukaj SuperHot wydaje sie byc ok na poczatek bo gra jest zrobiona idealnie pod VR
  • Odpowiedz
@kidi1: Z darmowych to mi się przypominają:

Bigscreen Beta jak chcesz pooglądać filmy i poczuć się jak w kinie. Niektórzy powiedzą, że hurr durr na takim VR nie da się oglądać komfortowo filmów. Cóż dla mnie jakość jest spoko i obejrzałem już parę filmów w 3D oraz kilka anime z napisami ¯\_(ツ)_/¯
Do pełni satysfakcję brakuje tylko dźwięku przestrzennego, bo jednak to psuje immersję ()

SLR VR jak chcesz pooglądać ehem ehem ciekawsze filmy. Jest też opcja odpalania z dysku, więc podejrzewam, że nie chcesz premium i płacić, więc torrenty w ruch (30 minutowy ma średnio 7 GB, a im cięższy to wiadomo lepszy), a sama apka ma
  • Odpowiedz
@kidi1: typ programu na VR, poszukaj sobie, oculus shop ma jakies, na steam tez sa, ogolnie daja ciekawe mozliwosci, np wirtualne biuro, czy wlasnie odplanie zwyklych gier na wirtualnym ekranie ktory mozesz dowolnie skalowac i wyginac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kidi1: nie wiem jak z dostępnością tych gier na Rift S, ale ja grałem w nie na zwykłym Rifcie.

Edge Of Nowhere - bardzo fajny klimatyczny "trochę-horror" z perspektywy trzeciej osoby. Walka z potworami, ładne widoki, trochę skradania.

Lone Echo - rewelacyjna, moim zdaniem jeden z lepszych tytułów na VR. Akcja rozgrywa się w kosmosie, gracz wciela się w robota który pomaga pewnej kobiecie początkowo uruchomić część systemów statku kosmicznego, w późniejszej części gry odkryć coż tam takiego dziwnego się wydarzyło. W grze występuje sporo latania (bez statku) po otwartej przestrzeni kosmicznej w okolicy Saturna i małych asteroid - z racji że jesteśmy robotem nie interesuje nas podtrzymywanie życia w kombinezonie. Bardzo polecam, wciąga! Druga część została zapowiedziana już sporo czasu temu ale nie wiem kiedy ma zostać wydana, chętnie ogram jak tylko się
  • Odpowiedz