Wpis z mikrobloga

Gdzie mogę zgłosić jakiegoś ticketa? Usiłowałem rozegrać dwa mecze, i miałem takie opóźnienie ze załóżmy przy wykopie z piątki naciskam kwadrat aby #!$%@? pile po czym mam kilkusekundowy freez i za chwile w przyspieszonym tempie animacje (bo inaczej tego nazwac nie można) jak gość strzela mi bramke na co nie mam najmniejszego wpływu. I tak przez cały mecz, 5 sekund ścinki - 5 sekund przyspieszonego tempa. Mam nagrany film i zdjęcie z testu łącza, mogę im to gdzieś wysłać?
#fut
  • 13
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Ale ja nie chce sprzedać XD Chce po prostu żeby mi anulowali te mecze które niby przegrałem i żeby odjęli to od współczynnika. Gdzie pisałeś takiego ticketa?
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: WiFi ale od premiery nie miałem ani jednej takiej akcji a teraz po tym jak serwery padły dwa mecze i dwa razy nie dało się grać całkowicie
  • Odpowiedz
@AST0N: temat bardzo popularny na reddit, jeżeli jest scinka i przyspieszenie to znaczy, że gra, jest płynna, a Twój internet nie nadąża i potem musi 'nadganiać' do stanu faktycznego. Sam miałem takie coś kilka razy, żaden z moich rywali do których pisałem nie miał problemów w danym meczu
  • Odpowiedz