Wpis z mikrobloga

@camos: Tylko walka turowa, chociaż Pillarsy II chyba mają zaktualizowaną też opcję, gdzie można grać turowo. Jak ktoś lubi ten styl rozgrywki, to Divinity jest w pytę, bo głównie właśnie walką stoi, chociaż typowo eksploracyjnych smaczków jej również nie brakuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: ukończyłem obie i Divinity na pewno bylo lepsze a co do samej mechaniki to pytanie co kto woli - typowa turowka czy aktywna pauza
@camos: Divinity jest takim trochę staroszkolnym rpgiem ale na obecne czasy. Co do samych questów, to nie będziesz miał żadnych strzałek gdzie iść i co zrobić. Musisz dojść do tego sam, często eksperymentując. Dziennik Ci zapisze ogólnie co może Cię nakierować, a na mapie będziesz miał zaznaczone jakieś główne miejscówki.
@camos: Nie mam zielonego pojęcia. Wydaje mi się że pewnie nie. Trzeba pamiętać o tym, że Divinity stoi głównie walką a nie fabułą. W jedynce fabuła jest głównie tłem, do tego heheszkowatym. Jeżeli ktoś sięga po ten tytuł głównie ze względu na jakąś wielowątkową historię, to może się rozczarować. Jest typowo sztampowo - gramy bohaterem ratującym świat, likwidując jednego złego po drugim.