Wpis z mikrobloga

Mam mega ochotę na coś buraczanego i gęstego. Padło więc na krem z pieczonych buraków i obecnie prowadzę poszukiwania.

Co myślicie o tym przepisie, zmienilibyście coś? Ewentualnie macie jakiś inny sprawdzony?
https://zakochanewzupach.pl/krem-z-burakow-pieczonych-z-warzywami/

Ciekawe jest to, że w przepisie nie ma blendowania warzyw, mają się one rozpaść podczas gotowania? To by był plus, bo obecnie nie posiadam blendera...

Trochę lipa też, że nie zostało wytłumaczone co konkretnie użyć do przygotowania wywaru warzywnego, no ale uznajmy że idzie to zaimprowizować.

#gotujzwykopem #pytanie #jedzenie
Ardeo - Mam mega ochotę na coś buraczanego i gęstego. Padło więc na krem z pieczonych...

źródło: comment_1603477542b4qicXDTCEFLUAMzfp2jL8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Ardeo: Ten przepis jest bez sensu. Krem to krem a skoro krem to nie moze byc tam wloszczyzny w kawalkach wiec na bank to wszystko jest na koncu miksowane a po drugie po co uzywac mrozonej wloszczyzny ,wez swieze warzywa i zrob na nich wywar a pozniej wykorzystaj je w zupie.
  • Odpowiedz
@kolopo: faktycznie, zalej włoszczyznę wywarem z włoszczyzny xD Ale serio, da radę zrobić krem bez blendera? Czy jednak skazany jestem na najwyżej zupę z drobno posiekanymi warzywami?
  • Odpowiedz