Wpis z mikrobloga

nie ma obowiązku pracy, można było śmiało iść, ale jak praca ważniejsza niż wolność..


@KirysSzwedzki: rozumiem ,że nie masz zobowiązań do zapłaty i mieszkasz za darmo? Ja muszę płacić i muszę pracować
i co to ma być ? w takim czasie strajk gdy epidemia szaleje totalna nie odpowiedzialność już #!$%@?ąc od tego, że żadne protesty nic nie dają od lat. Jedynie głupota wylewa się z tego zdjęcia. Kretynizm to straszna choroba.
@Trollunio: Mam nadzieję, że ludzie już zrozumieli, że te marksistowskie głupoty o równości i tolerancji dla każdego człowieka są tylko lewicowymi frazesami którymi wycierają sobie mordy tylko po to, aby dojść do władzy i rozkraść nasz kraj. Gdy przychodzi co do czego to nie chcą ratować życia dzieci tylko lepiej ich zabić bo tak wygodnie?
@darklight: Myślisz, że normalni ludzie jak ja przejmą się tym, że będziemy atakowani przez lewackie
@cukrowyburakatakuje

Gdy przychodzi co do czego to nie chcą ratować życia dzieci tylko lepiej ich zabić bo tak wygodnie?


Ja wychodzę z założenia, że raczej wolałbym nie żyć, niż żyć bez kończyn, czy z jakimiś poważnymi defektami np. umysłowymi. Każdy ocenia na podstawie siebie i każdy ma swoją moralność.
@cukrowyburakatakuje: "Dlaczego uważasz, że dziecku z wadami nie należy się prawo do życia?" Uwazam ze jesli bedziesz mial dziecko z wadami to masz prawo zdecydowac sie je urodzic, uwazam tez ze musisz sie #!$%@? od innych bedacych w tej sytuacji gdyz to ich a nie twoja decyzja. Mozesz zavto wspomagac m.in. finansowo osoby ktore sie zdecyduja na ten heroizm, jednak nie wierze ze tak postapisz bo masz ich w dupie.
@Trollunio: To czemu nie dajesz takiemu dziecku samemu zdecydować czy woli żyć czy nie. Teraz tak piszesz bo urodziłeś się zdrowy fizycznie, ale ciekawe jakbyś Ty się czuł gdybyś był tym dzieckiem które trzeba usunąć bo nie jest takie jak wszyscy?
@Pitrso: Czemu Ty cały czas piszesz, że to ktoś ma decydować o prawie do życia drugiego człowieka? Przecież zawsze możesz oddać takiego dzieciaka do domu dziecka. Dobrowolnie oczywiście, że
@cukrowyburakatakuje Nie wiem jak bym się czuł. Z drugiej strony czekać, aż taki człowiek sam zadecyduje, to pewnie do 18? I w takim razie należy zalegalizować euatanzje dla takich ludzi?
I z trzeciej, szalenie nieeleganckiej, ale jakże życiowej strony - co jeśli nie stać mnie na utrzymanie chorego dziecka, którego koszt leczenia może przewyższać mój miesięczny dochód?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisterTwister: poglądowo konserwatywna prawica zawsze miała postawę służalczą względem religii. Od czasu narodzin tego terminu w czasie rewolucji francuskiej. Nic się w tej materii generalnie nie zmieniło.
@Trollunio: Zawsze możesz oddać go do domu dziecka czy innego hospicjum. To na pewno jest lepsze niż aborcja. Jeżeli jesteś mordercą dzieci to zawsze możesz je po prostu zabić. Oczywiście łatwiej jest poprosić o to doktora niż samemu spotkać się z konsekwencjami swojej nieodpowiedzialności?
@cukrowyburakatakuje Nie mogę zabić, bo po pierwsze wiąże się to z poważnymi konsekwencjami prawnymi, a po drugie nie potrafię przeprowadzić aborcji. Stąd chęć zlecenia tego lekarzowi. Poza tym, nadal w języku polskim (i nie tylko), aborcja i zabójstwo nie jest tożsame, więc proszę nie robić ze mnie potencjalnego mordercy.
Ale wracając do mojego poprzedniego pytania - uważasz zatem, że eutanazja powinna być legalna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl:

no cześć sebastian, co tam na ławeczce słychać? Byłeś w końcu w urzędzie pracy?


Czyli twoim głównym atutem są marne prowokacje i gówniarskie teksty, a i tak ci nie wychodzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowyburakatakuje:

Przecież zawsze możesz oddać takiego dzieciaka do domu dziecka.

Jasne, przecież patrzenie na śmierć własnego dziecka zaraz po porodzie albo oddanie komuś czegoś co było częścią ciebie przez 9 miesięcy jest dla kobiety jak pierdnięcie z kleksem, ot chwilowa niedogodność nie pozostawiająca trwałej traumy życiowej czy prób samobójczych...
@cukrowyburakatakuje Brać odpowiedzialność za swoje czyny? Przecież w znacznej większości chore dzieci rodzą się nie z winy rodzica, a przez czynniki zupełnie losowe...
No nic, dzięki za dość dobrą rozmowę, niełatwo o taką wśród ludzi, którzy mają zupełnie inne podejście do jakiegoś tematu i światopogląd :-)
Pozdro!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowyburakatakuje: oczywiście że aborcja jest dla większości kobiet ogromnym ciosem psychicznym który nie przychodzi im z latwoscia, ale co innego nigdy nie poznać, a co innego czuć patrzeć jak żyje, oddycha, cierpi i umiera.
Dlatego decyzja powinna należeć do niej/nich, a nie rządu który się zmienia co kilka lat.
To nie są pojemniki na płody więc może nie traktujmy ich w ten sposób.
Każda z tych decyzji jest dla nich wystarczająco
Czyli twoim głównym atutem są marne prowokacje i gówniarskie teksty, a i tak ci nie wychodzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Napisała osoba która sama popełniła wpis

Co ty tam jęczysz biedaku?


Po prostu starałem się zniżyć do twojego poziomu, żebyś zrozumiał. Chyba jednak przeceniłem twoje umiejętności intelektualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl:

Napisała osoba która sama popełniła wpis


No tak, napisałem go przecież całkowicie bez powodu i wcześniejszego cytatu. W końcu nie napisałem tego w kontekście twojego żądania o odebraniu praw wyborczych innym ludziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl: czyli jednak nie żądasz odebrania praw wyborczych tym ludziom i zdawało mi się, że żądasz? Jak ja mogłem strzelić taką gafę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haramb3: no wypadałoby tym idiotom odebrać, bo jak widać nie są pełni władz umysłowych. Coś jeszcze ci wytłumaczyć czy znowu będziesz wyzywał od biedaków jak na ławeczce z kolegami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl:

bo jak widać nie są pełni władz umysłowych


Musisz posiadać odpowiednie wykształcenie, skoro potrafisz postawić taką diagnozę. To ta sławna teleporada?

Dobra, teraz na poważnie. Przez pryzmat braku zrozumienia sytuacji, w której znaleźli się ci ludzie, a także przez pryzmat własnego systemu wartości, domagasz się pozbawienia tych ludzi podstawowego prawa, które otrzymują w zamian za wspólne kształtowanie polskiej rzeczywistości - w tym ze swoich podatków.
Praktycznie ten sam tekst mógłbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowyburakatakuje: Acha, czyli uważasz, że nie powinniśmy wyrażać żadnego sprzeciwu, bo rząd dziwnym trafem wymyślił sobie lockdown akurat jak TK wydał jakieś gówno prowokujące ludzi. Ha tfu na ludzi, którzy protestują bez masek, ale jestem też za tym, żeby głośno wyrazić swoje zdanie. Żyjemy w takim okresie historii, że nie ma dobrych rozwiązań.
A poza rząd nie zrobił nic, żeby przygotować kraj do pandemii, więc teraz obywatele muszą siedzieć w domach,
@cukrowyburakatakuje: "zawsze możesz oddać takiego dzieciaka do domu dziecka" nie tobie dewoto decydowac czy mlode kobiety beda ryzykowaly zyciem by urodzic uszkodzony plod. Załóż i zapłać miliony za placówkę opiekuńczą dla uszlodzonych dzieci zeby choc kilkoro z nich mialo profesjonalna opieke, do "domi dziecka" nie wierze co za dzban