Wpis z mikrobloga

Czekam aż słusznie oburzonym na decyzję TK przejdzie i przestaną pluć jadem na tym tagu, bo póki co strach cokolwiek napisać co nie jest po ich myśli. I tak już pewnie zostałem uznany za przyjaciela pedofili, zamordystów, mizogina i chu wie co jeszcze.
#katolicyzm
  • 23
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: przejdzie jak zwykle, pokrzyczą, pojęczą i nic więcej nie zrobią. Jeśli czegoś zdążyłem się nauczyć o społeczności wykopu to tego, że dużo szczekają, ale niemal nigdy nie podejmują faktycznych działań.
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: tylko tym piórem trzeba mierzyć we właściwym kierunku, a Mirki machają nim w powietrzu na oślep

jedyne co z tego wyjdzie to jeszcze większa polaryzacja ludzi. Było źle, a będzie, mówiąc brzydko, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@NieMamNicDoDodania: Nihil novi ( ͡° ͜ʖ ͡°) anonimowość na portalu prowadzi prosto do spłycenia poziomu dyskusji, a patrząc po xandrach i jej podobnych nawet na żywo nie potrafią rozmawiać jak ludzie, tylko sięgają do małpich instynktów i obrzucają oponenta gównem.
@agaja: najgorzej.

Zresztą KEP też mnie srogo wku*wił. Jak zazwyczaj ich bronię tak teraz nie mam siły. Oni naprawdę chcą by wszyscy ich nienawidzili.

@jan_zwyklak:
  • Odpowiedz
@Scorpjon: Nie wiem ilu protestujących udziela się na wykopie, więc się nie wypowiem, ale na pewno znaczna ich część ma dość daleko na Żoliborz, więc idą tylko ci którym nie zakłóci to organizacji pracy, która ostatnio jest bardzo ważna w obliczu głębokiego lockdownu bez szans na rekompensatę ze strony rządu :)
  • Odpowiedz
@NieMamNicDoDodania: No właśnie nie odpowiedziałeś na te komentarze które były normalne i zawierały merytoryczne odpowiedzi/pytania, także zanim zaczniesz pisać ze jak na wykopie tylko szkalują wróć do tego posta i zacznij to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz