Wpis z mikrobloga

Ogolnie cala #pandemia zmienila mnie w psychopate i dzieki niej wydobylem z siebie cechy ciemniej triady.

Mam gdzies ludzi, w ogole nie interesuje mnie ile osob umrze na wirusa, bardziej niz wszystkie ofiary covida interesuje mnie los mojej swinki morskiej. Na prawo tez mam #!$%@?, a ze jestem inteligentny i z odpowiednimi koneksjami to mam nadzieje kupic rodzicom niedlugo fajnego mercedesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus
  • 7
@Wandsbeker: Nic nie zmieniła. Jak widać, ty od zawsze byłeś psychopatą, tylko dopiero teraz sobie to uświadomiłeś. Dla mnie nie ma żadnego zdziwienia, wszystkich foliarzy i tak uznawałem cały czas albo za durni i pospolitych głupków, albo psychopatów i bioterrorystów.
@DOBREJNOCY: niby to smieszne ale jednak nie. Osobowosc psychopatyczna mam stwierdzona przez psychiatre, nie mam empatii cieplej (mam zimna, to znaczy wiem, co powinna dana osoba poczuc ale tego nie czuje), do tej pory balem sie popelniac przestepstwa z powodu kolizji z prawem i checi bycia dobrym czlonkiem spoleczenstwa.

Ale spoleczenstwo to badna idiotow, sa dobrzy tylko do tego zeby na nich zarobic. Widzisz, nawet zaczalem sobie kalkulowac pobyt w wiezieniu