Wpis z mikrobloga

@Olostro: sprzymierzeńca? To co się później stało, że jakis miesiąc temu Łukasz dostał od niego butelka w głowę? Ciekawe, czy po programie zaczęli mieć konflikt czy już w programie, a może po tej nieszczęsnej imprezie bo z tego co słyszałam od znajomych to walczy, żeby po tym incydencie udupić psychola kamila
@Igauana: od programu minęło pół roku, dużo mogło się przez taki czas pozmieniać, a skoro piszesz, że coś tam niby się wydarzyło między nimi miesiąc temu, to znaczy, że jeszcze miesiąc temu nie byli śmiertelnymi wrogami, skoro się spotkali
@Igauana: A co ja mam z Wawą wspólnego za daleko mieszkam.Łukasz nie chce odpowiedzieć to co zgolił się na psy?Masz jakieś info na ten temat jak sprawa wygląda ewentualnie mógłbyś dopytać?
@Olostro: a co Ci tak na tym zależy? Czytam inne twoje wpisy na ten temat i chyba popadasz w obsesję, sprawa jest między nimi, a poza tym chyba dopóki trwa program to nikt z nich ci nie potwierdzi. Robisz razem z paruwka taka aferę z tego jakbyście nigdy z kumplami sobie po mordzie nie dali
@Olostro: oficjalna wersja jest taka że to było przypadkowe, ja słyszałam od kogoś z otoczenia Łukasza, że nie. Jeśli było z premedytacją to uwierz, że Łukasz jest taka osoba, która tego nie zostawi
@Igauana: Mam nadzieje, może już śledztwo jest w tej sprawie i nikt nie chce mówić. Ciekawe czy monitoring to wyłapał. Takich rzeczy nie robi się przypadkowo. Jakby Łukasz nie miał szczęścia to mógł zostać nawet kaleką. Teraz w odcinkach Łukasz wszedł do programu i na insta Kamil nic o tym nie wspomina. Gdyby byli kumplami tak jak w programie to na bank by się odniósł. Kamil na swoim insta nawet z
@Olostro: jeżeli chodzi o to czy ktoś potwierdził z uczestników to Magda na live powiedziała, że też tak słyszała i kilka razy nawiązała do tego, że niby "ładnie się chłopcy bawili", natomiast Łukasz pytany nie zaprzeczył tylko się uśmiechał, myślę, że gdyby było inaczej to za nic nie chciałby, żeby takie bezpodstawne plotki o jego kumpu chodziły. Ja nie chce mówić od kogo wiem, bo ta osoba dosyć często kręci się
@Igauana: Pewnie chodzi Ci o Krystiana, ale to dobrze że jesteś lojalny. Zobaczymy czy w następnych tygodniach ktoś puści farbę. A Ty nie masz możliwości jeszcze kogoś potpytać,bo rozumiem ,że z Wawy jesteś?