Wpis z mikrobloga

Cześć! Po dłuższym czasie uruchomiłem starego Nexusa 7 LTE, w którym miałem kartę Aero2, lecz niestety nie udaje się nawiązać połączenia. Pytanie brzmi, czy obecnie którykolwiek z operatorów sieci komórkowych ma coś takiego w ofercie, że doładuję sobie konto powiedzmy za 5 zł i jest ono aktywne cały rok, a Internet działa (tyle, że w mega ograniczonym zakresie)?

Jedynie, do czego byłoby to wykorzystywane to nawigacja Google w samochodzie, więc obejdzie się bez wodotrysków ;)

#internetmobilny #siecikomorkowe #orange #tmobile #plus #play #aero2
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hotelarz: Lejek 32 kb/s na poziomie taryfy (czyli bez konieczności zakupu pakietu) i rok ważności konta jest np. w Fakt Mobile (działa na bazie Play). Ale o przeglądaniu sieci raczej można przy tej prędkości na dobrą sprawę zapomnieć.

Poza tym aktualnie w Play jest promocja, w ramach której na nowo rejestrowanym starterze można aktywować pakiet 100 GB ważny do końca roku. Czyli koszt wynosi 5zł za starter. Grunt, aby aktywować uprzednio
@mp107: jasne, w tej chwili tej prędkości 32 Kbps już nikt na poważnie nie bierze ;) niemniej wyczytałem wg statystyk, że Google Maps zjada ok. 40 KB na kilometr, więc myślę, że dalibyśmy radę. Przyjrzę się zatem tej opcji Fakt Mobile. Dzięki!
@Hotelarz: Jeśli tak czy siak będziesz kupować do tego celu starter, to skłoniłbym się bardziej najpierw skorzystać z tych 100GB, bo z karty Play z taryfą nie typowo internetową (czyli np. nie z Play Internet na Kartę) i tak będziesz mógł potem przejść do Fakt Mobile kodem USSD *163*12#, czyli bez konieczności typowej procedury przenoszenia numeru z sieci do sieci.