Wpis z mikrobloga

@pacjent_0: Ochrona prawna należy się każdemu, nawet gejom, bo nikt nie ma prawa krzywdzić drugiej osoby, ale nikt też mi nie zabroni uważać zachowań tych ludzi za coś normalnego. Nikt mi nie powie że jeden facet wsadzający drugiemu coś w odbyt jest normalnie myślącym facetem.
  • Odpowiedz
@Desde: Kto co robi w domu to jego prywatna sprawa, gorzej jak ten ktoś wychodzi na ulicę i głośno o tym wrzeszczy, jakby to miało jakieś kolosalne znaczenie, i jedno i drugie jest obrzydliwe, i powinno nie wychodzić poza sypialnie. Jak anale wyjdą na ulicę i będą drzeć ryja, "Związki analne" to też będę miał o nich takie samo zdanie jak o gejach.
  • Odpowiedz
@Jegwan: A ty umiesz czytać? Ja pisze o braku mozliwosci zawarcia zwiazku z osoba którą kocha i która to odwzajemnia, tak jak to może zrobic osoba hetero. A nie o ogolnej możliwości zawarcia związku.
  • Odpowiedz
Nikt mi nie powie że jeden facet wsadzający drugiemu coś w odbyt jest normalnie myślącym facetem.


@zlotypiachnaplazy: Ale dziewczynie już tak?
A jakbym Ci powiedział że są hetero faceci lubiący jak kobieta ich posuwa w tyłek?
  • Odpowiedz
@zlotypiachnaplazy: możesz dać przykład tego kiedy ktoś wyszedł na ulice i krzyczał o tym jak to chce swojemu partnerowi coś wsadzać w dupę? Pokaż mi chociaż jeden taki marsz, który odbył się raz, że w Polsce a dwa że był to MARSZ RÓWNOŚCI a nie jakaś parada BDSM
  • Odpowiedz