Wpis z mikrobloga

był właśnie zdun (pokazuje rachunek) zapłaciłem stówę, był na górze wyczyścił komin, na dole nie trzeba bo dobrym węglem dobrym drzewem się pali, mam nr może ktoś będzie potrzebował kominiarza zduna zwróćcie się do mnie, paczka przyszła później otworzę z Ciechanowa, przyjechały 2 kobiety z Krakowa ale pojechały do chłopaka do Hajnówki, komin wyczyszczony jest zaświadczenie, firanka zasłonka karnisz trzeba kupić, tacy są ludzie mówią o fanki my jesteśmy, fanki z Krakowa mam, burczy dmuchawa, o pomagałem musiałem trzymać drabinę, moja kobieta żeby się nie martwiła już lepiej to wszystko wygląda, miłego dnia dla Asi wspaniałej kobiety, (ziewa) kurde niewyspany taka pogoda, Asię pozdrawiam chciałbym mocno przytulić się do ciebie, takie pragnienie też tęsknisz szukasz kogoś na całe życie mieć swojego faceta, kobiety tak jak mężczyźni pragną mieć do pracy będę jeździł z tobą, już lepiej się czuję, ja nie chcę od was żadnych pieniędzy zarabiam na swoje utrzymanie u mnie nie ma takiego czegoś
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - był właśnie zdun (pokazuje rachunek) zapłaciłem stówę, był na górze wyczyśc...

źródło: comment_1603273684Pyts8nXI7JBQdpfF9TRttV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz