Wpis z mikrobloga

Ktoś gra w #eveechoes ? Tyle ochów i achów, a dla mnie to raczej ledwo średniak.
Niedawno zacząłem i póki co rozglądam się po high i tutaj kompletnie nie ma co robić. Misje to nieporozumienie jeśli chodzi o zarobki, tak samo klepanie ratów.. Właściwie jedyna sensowna opcja to latanie pomiędzy systemami i skanowanie zeby znaleźć rzadkie anomalie. Skanowanie to też za dużo powiedziane, bo skanowania w porównaniu z #eveonline tu nie ma, tylko po prostu przeglądanie overview.
Ja wiem, że eve to głównie low/null ale jednak w normalnej wersji da sie też fajnie grać w high i nawet da się troche PVP jak sie postara. Tutaj, gdzie domyślnie klient bardziej casualowy, tym bardziej powinna być taka możliwość.
#android #gry
  • 4
@max1983: Ja grałem. Bardzo mi się spodobało latanie stareczkiem przy tej ścieżce dźwiękowej, ze aż zainstalowałem sobie EVE online i wpadłem na amen xD
@XDY89: no właśnie ja grałem lata w Eve i niestety widzę OGROMNĄ przepaść miedzy tymi tytułami. Oczywiscie to wersja mobile, wiec jest to zrozumiałe, ale po ocenach myślałem jednak, że bedzie dużo lepiej.