Wpis z mikrobloga

Mam 25 lat i jak widzę jak totalnie zrąbane jest pokolenia obecnych nastoletnich dziewczyn w wieku 16-19 to nie mogę w to uwierzyć. Każda ma lewicowe i feministyczne poglądy co od razu można dostrzec nie tylko po rozmowie ale też po tym co ma w ''polubieniach'' na instagramie i facebooku ( głównie ''krytyka polityczna'', fakty tvn , , jakieś profile feministyczne , profile z flagami lgb,black lives mattet) . W dodatku mimo że w teorii powinny być takie tolerancyjne i otwarte bo niby osoby lewicowe tak się identyfikują to w rzeczywistości prawie kazdego kolesia utopiły najchętniej w łyżce wody ,w dodatku oziębłę, niemiłe , z wysokim ego ,nietolerancyjne na to że ktoś może być nieśmiały ,itp. Jak chodziłem do liceum to moje kolezanki były duzo bardziej konserwatywne i mimo że też święte nie były to tamto pokolenie było sto razy bardziej ludzkie i wyrozumiałe . Cieszę się że urodziłem się w 1995 roku a nie po 2000 roku i nie musze tego totalnego zepsucia obserwować.

#przegryw #prokuratorboners
  • 16
@Edenes: Ale te młodsze roczniki są bardziej ekologiczne i charytatywne i mogą się z tobą ruchać ekologicznie i charytatywnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze można przekuć minus w plus. Jak księżniczki szukają swojego pazia i sługi a co poruchasz to twoje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Suheil-al-Hassan: zgadzam się. Jak tak popatrzyłem to rzadko która moje kolezanka ma nawet profil na instagramie. Te 2-3 lata młodsze tez rzadko. Tak narzekałem na swoje pokolenie ale ono było sporo lepsze niż te obecne. Dlatego nie chce już jakichkolwiek znajomosci z dziewczynami urodzonymi po 2000 roku. To kompletna zgnilizna , nie warta nawet spojrzenia ukradkiem oka
@Edenes: Znaczy, to nie tak że każda, generalizowanie jest złe. Znam dziewczyny urodzone po 2000 roku (moja obecna to rocznik 2000) i są takie, które są zupełnie normalne. Nie wymagają wożenia swojej przeciętnej dupy samochodem, drogich kolacji czy wakacji fundowanych z Twojej kieszeni. Zauważyłem natomiast że te w moim wieku (25 lat) zaczynają dawać oznaki zgrażynienia i lajkują FP typu "Świat oczami mężczyzny" (czyste spermiarstwo) czy jakieś inne "Zołzy" które są
@Suheil-al-Hassan: ojjj ,Mirku .To są pierdoły. To nie wiesz ze z dziewczynami jest tak ze one co innego mówią, co innego myślą a co innego jeszcze robią ? Ty myslisz ze te ich chady są takie wspaniałe z charakteru ? No niestety rzadko który i nie są to moje wymysły ale dokładna obserwacja z kim się zadają i wdają w relacje. Przekonałem się ze dziewczyny potrafią lajkować różne piękne ,mądre i
@NaopaK: Mówisz o tym screenie?

Zwykłe #!$%@? żeby kobiety poczuły się jak płatki śniegu. Rozumiesz, wszystkie te wpisy są po to żeby poczuły się wyjątkowe i niesamowite. Żeby oczekiwały jeszcze więcej. Taki wpis podoba się każdej, a trzeba zdać sobie sprawę że wśród tego targetu są też takie które chcą tylko leżeć i pachnieć i żeby książe je zabawiał. Uważam ponadto że w normalnym związku nikt nie musi czytać takich wysrywów